​Банк Курченко ліквідовують

26 мая 2014
5390 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article4857.jpg

Про це говориться на його офіційному сайті.

У березні цю фінустанову залишила без засобів компанія ВЕТЭК Сергія Курченко. Тому банк перестав виконувати свої зобов'язання, його вкладники не могли отримати власних депозитів. У «Реал банк» ввели тимчасову адміністрацію. Зараз Фонд гарантування вкладів здійснює виплату вкладів колишнім клієнтам банку.

Компанії Сергія Курченко, наближеного до сім'ї екс-президента України Віктора Януковича, також належав зараз проблемний«Брокбізнесбанк». Він значно потужніше активами і можливостями, чим «Реал банк», тому поки про його ліквідацію не говорять, — говорить Олександр Жолудь, експерт Міжнародного центру перспективних досліджень. — Проте його майбутня перспектива дуже сумнівна. Думаю, цього разу Нацбанк не націоналізуватиме такі банки-банкроти і вливати в них великі кошти. Адже часто це виходить дорожче, ніж ліквідовувати фінустанову. Наприклад, такий випадок ми мали з відновленням роботи банків «Надра», «Родовід» таінші.

Нагадаємо: кілька тижнів тому тимчасова адміністрація «Брокбізнесбанку» почала видавати своїм клієнтам заморожені зарплати і вкладення. Для повернення засобів необхідно подзвонити на «гарячу лінію» банку.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk