​У Міноборони відзвітували, куди витратять 110 млн гривень, зібрані народом

28 апреля 2014
5070 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4616.jpg

На рахунок Міноборони України у рамках благодійної акції «Підтримай українську армію» поступило більше 110 млн гривень.

З цих коштів 106,2 млн гривень будуть спрямовано на матеріально-технічне, 6,1 млн гривень — на медичне забезпечення Збройних Сил.

В. о. директора департаменту держзакупівель і постачань матеріальних ресурсів Міноборони Ольга Глобіна повідомила на прес-конференції, що потреби армії визначає Генштаб. Поліпшення матеріально-технічної бази армії проходить через процедуру державних закупівель.

На завершальному етапі знаходиться процес закупівель 42 тисяч спальних мішків для військовослужбовців, на яких виділяється 15 млн гривень.

— Департамент держзакупівель на основі отриманих заявок, в яких визначені потреби Генштабом, реалізовує і проводить закупівлі по тих номенклатурах, які визначені. На 15 мільйонів у нас вже проведені процедури держзакупівель і акцептовані пропозиції на закупівлі спальних мішків, — відмітила вона.

500 тис. гривень буде спрямовано на децентралізовані закупівлі з метою пошиття форми для офіцерів Військово-морського флоту і курсантів і ліцеїстів ВМФ.

На 36,1 млн гривень сформовані закупівлі для особового складу Військово-морських сил, які були виведені з півострова Крим — для забезпечення особового складу, задіяного в угрупуванні військ, і для забезпечення прийому і поповнення на термінову службу.

— Все, що можна, максимально швидко організовується, проводиться відповідно до законодавства в найкоротші терміни, будуть проведені торги і укладені угоди, — сказала вона.

Крім того, за словами в. о. директора департаменту, засоби, зібрані у рамках благодійної акції, будуть спрямовані на:

  • 22 млн грн — захисні шоломи;
  • 8,5 млн грн — флотська форма одягу;
  • 3,5 млн грн — маскувальна сітка;
  • 2,2 млн грн — засоби зв'язку і комплектуючі до них;
  • 2,1 млн грн — простирадла бавовняні;
  • 1,8 млн грн – ковдри;
  • 1,4 млн грн – матраци;
  • 1,2 млн грн — топографічні карти;
  • 0,4 млн грн — наволочки бавовняні;
  • 0,4 млн грн – подушки.

— Це ті напрями, по яких сьогодні прийняті рішення і проводяться закупівлі, — сказала вона.

На питання, чому на благодійні засоби не закуповується зброя для армії, Глобіна відповіла, що рішення прийняте Генштабом, який вирішив зосередитися саме на матеріально-технічному і медичному оснащенні. Озброєння проходить по інших спеціальних програмах.

Заступник начальника центрального управління речового забезпечення ВСУ Юрій Тимченко додав, що на благодійні засоби закуповуються 10 тисяч одиниць кевларових шоломів для забезпечення військовослужбовців аеромобільних військ і військ спецпризначення.

— Інші військовослужбовці сухопутних військ забезпечуються сталевими шоломами, яких у нас на сьогодні в достатній кількості, — відмітив він.

Закуповується також нова польова форма, яка поліпшена по своїх конструктивних особливостях.

— Закуповуємо кашкети, костюми, куртки утеплені, черевики з високими гомілками на ці засоби. Окремо закуповуємо деякі предмети флотської форми одягу для військовослужбовців, які вийшли з півострова Крим, — сказав Тимченко.

Похожие статьи:

Политические статьи​США допоможуть Києву грошима Віктора Януковича

ЭкономикаАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» підтасовує умови тендерів для виграшу окремих компаній

Новости БизнесаСБУ закупила деликатесную рыбу по 218 грн за килограмм

Новости БизнесаЗ «Укрпошти» в екстреному порядку виводять гроші

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети