Американські санкції у справі: російським банкам довелось припинити обслуговування пластикових карток

21 марта 2014
3587 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4269.jpg

Насамперед, постраждали власники міжнародних платіжних систем «Visa» та «MasterCard». Системи припинили обслуговувати картки декількох російських банків на підставі рішення Мінфіну США.

— Росія помилково вважала, що ми зупинимося на санкціях, прийнятих в понеділок 17-го березня. Цього не сталося. До того ж, ми не зупинимося на санкціях, оприлюднених сьогодні. Йти далі ми готові, — заявили в Білому домі.

В адміністрації Барака Обами оголосили, що це далеко не кінець.

Вашингтон налаштований рішуче і має намір, у координації із союзниками з ЄС, прийняти «ще більш суттєві економічні рішення, які отримають значний вплив на російську економіку.

Як вже було сказано, першими постраждали власники міжнародних платіжних систем «Visa» та «MasterCard». А саме — клієнти банків «Фінсервіс», «Собінбанк», «ІнвестКапіталБанк», «СМП Банк», АКБ «Росія», і ряд інших.

Названі кредитні організації Росії внесені до так званого списку «Specially Designated Nationals List» — список громадян і компаній, до яких застосовуються санкції США.

Включення до цього списку означає блокування всіх американських активів банків і заборону на проведення всіх операцій по будь-яким закордонним рахунками.

До того ж, присутне так само і «правило 50 %», на основі якого під санкції підпадають всі організації, в яких фігурант переліку Мінфіну США володіє від 50 % акцій.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk