Через тиждень зарплати українців можуть зменшатись - експерт

31 января 2014
5184 просмотра Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3446.jpg

— Чим заплатить економіка за політику в цьому році? У кінцевому підсумку платити будуть приватні господарства. І надходжень до сімейного бюджету буде все менше і менше. Таким чином, в 2014 році в Україні впаде платоспроможність, впаде торгівля і торговельні обороти всередині України. Про темпи економічного зростання в 2014 році можна вже забути, вони втрачені для економіки України, — сказав експерт.

— Захід України, де захоплені ОДА, є дотаційними, і вже на початку лютого з'являться перші проблеми з невиплатою заробітних плат та соціальних виплат, заявив соціолог Євген Копатько.

З його слів, Львівська область на 60% є дотаційною з бюджету, також потребують допомоги центральної влади й інші західні області України.

— Через тиждень вже виникнуть перші проблеми з невиплатами у Західній Україні. Загалом ця частина країни більш мобілізована, а Схід ще не організували на протистояння з мітингувальниками. До того ж, вже зараз рейтинг головних опозиційних лідерів — Яценюка і Тягнибока — впав, при тому, що у Кличка рейтинг майже не знизився, — повідомив соціолог.

Він пророкує, що на початку лютого зниження зарплат відчують люди, що працюють в сфері сервісного обслуговування в Києві та в областях, охоплених «майданами».

Похожие статьи:

Новости в миреЯнукович приготував на 11 березня нову промову

Новости Общества​Рождение весны намечено на сегодня. Каким будет лето в этом году

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости УкраиныЗавтра в Украине могут объявить военное или чрезвычайное положение

Новости ПолитикиТанцы с Януковичем – Путин доволен выступлением

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk