Хендмейдер як представник підприємницькї ініціативи

20 марта 2014
5542 просмотра Голосов: 2 Автор:manknteu
article4264.jpg

Нам не звикати слухати про те, що кожен крутиться, як може. А хто нічого не має, той крутитися не вміє. Бо насправді створити для себе дохід – неважко. Бо якщо в тебе є мозок і ти вмієш ним користуватися, у тебе буде все… І ще купа таких самих «бо». Знайомо? Отож бо.

Чимало залежить від талановитості шукати в собі талант. Саме шукати, бо кожен із нас його має.

Українцям притаманна любов до своїх традицій, і дуже часто така любов до збереження свого надбання перетворюється у хобі, а далі – в заробіток. Хенд-мейд, або товари, зроблені «вручну» сьогодні користуються чималою популярністю в Україні. Це дуже цікава можливість створити для себе робоче місце і відразу полюбити свою роботу всім серцем.

Цікавий факт: як тільки в тебе з’являється бажання самозайнятись якоюсь діяльністю, що приносить дохід, тобою вирішує зайнятись податкова інспекція. Звідси і численні проблеми, від яких народні умільці починають переховуватись, підживлюючи тіньову економіку.

Може скластися враження, що хендмейдерів насправді не так багато, «великої погоди» вони однаково не роблять, проте насправді таких майстрів чимало. На їх шляху чимало перешкод, але вони впевнено користуються соціальним мережами, друзями друзів, знайомими, таким чином створюючи свій власний ринок, непідконтрольний багатьом економічним законам, що діють на практиці.

Законодавство каже, що якщо людина заробляє гроші, повинна від суми сплатити 15% «прибуткового» податку. Це багато! В час, коли ніхто нікому не гарантує виконання Конституції України про доступність до роботи, бо її немає, самостійне створення робочого місця повинно заохочуватися. Для того, аби ні в кого ніяких питань до само зайнятої особи не виникало, можна закріпити норму, згідно якої протягом одного-двох років податки сплачуватися не будуть, або будуть становити 1-5% для того, щоб готувати поступово спеціаліста з хендмейду до підприємництва як явища.

А поки що офіційно виробники товарів з бісеру, керамічної глини, різних підручних засобів офіційно можуть з’являтися в продажі лише на ярмарках.

Похожие статьи:

Образование и наука​Як керувати людьми, які вам не подобаються

Бизнес-технологии​Як перемогти Страх Бізнесу?

Малый и средний бизнес в УкраинеПольша выделит 100 млн долларов для развития малого бизнеса Украины

Малый и средний бизнес в УкраинеЯк вбити малий бізнес, або створюємо регіональні програми підтримки МСП

Общество7 одкровень бізнесменів: що вас може очікувати?

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk