Презентація нової купюри гривні

29 декабря 2014
9607 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6490.jpg

Рівень підробки гривневих банкнот незначний і відповідає рівню 2013 року, повідомив заступник директора департаменту грошового обігу Національного банку України Володимир Тищенко в ході презентації оновленої 100-гривневої банкноти з підвищеним рівнем захисту.

Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, Нацбанк обрав для оновлення дизайну банкноти номіналом 100 гривень, керуючись ступенем зношеності таких банкнот, а не рівнем їх підробки.

«Рівень підробки перебуває на рівні 2013 року. Тобто три й чотири десятих підроблених банкноти на один мільйон банкнот справжніх, які перебувають в обігу», — сказав Тищенко.

За його словами, серед цих підроблених банкнот найчастіше зустрічаються банкноти номіналом 20, 50 і 100 гривень. Він також підкреслив, що випуск нових банкнот перебуває в межах планового приросту готівки на цей рік, а 100-гривневі банкноти старого зразка перебуватимуть в обігу нарівні з новими.

Як повідомляв УНІАН, Нацбанк із 9 березня 2015 року введе в обіг банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року з вдосконаленою системою захисту. Оновлення 100-гривневої банкноти є результатом тривалого проекту регулятора з оновлення попереднього ряду банкнот національної валюти зразка 2003-2007 років.
unian.ua

Похожие статьи:

ОбществоУ Харкові презентували збірку дитячих наказів депутатам

Новости КиеваТе, що гривня обвалилася - це тільки провокація. Ми намагаємося - Кубів

Общество​Актор Майкл Дуглас представив в ООН книгу «10 способів допомогти роззброєнню»

Новости ЭкономикиВ Украине резко подорожали доллар и евро

Новости ЭкономикиВ Нацбанке рассказали, когда стабилизируется гривня

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети