Суд визнав незаконним підвищення тарифів на світло

8 ноября 2015
3204 просмотра Голосов: 0 Автор:Kovel
article10958.jpg

Окружний адмінсуд Києва визнав постанову Нацкомісії з регулювання енергетики і компослуг (НКРЕКУ) про підвищення тарифів на світло (від 26 лютого 2015) такою, що була прийнята з порушенням закону. Відтак електроенергія для населення може подешевшати.

Як стало відомо, НКРЕКП отримала право встановлювати тарифи на струм тільки з 16 липня 2015 р. До того, за законом «Про електроенергетику», їх встановлювала Нацкомісія з регулювання енергетики НКРЕ, яку в минулому році об’єднали з Нацкомісією з регулювання компослуг, створивши НКРЕКП, при цьому не вносячи зміни в закон.

Юрист Володимир Столітній відзначив шанси виграти цю справу, додавши однак, що рішення може бути оскаржене та скасоване, або в разі зниження цін все одно очікуватиметься їхнє збільшення за новою постановою НКРЕКП.

Як пояснив адвокат Василь Мірошниченко, раніше були випадки, коли суд першої інстанції за позовом громадян скасовував рішення органів влади про підвищення тарифів, але потім справа затягувалася в більш високих інстанціях: «Не виключаю, що і в нашому випадку Вищий адмінсуд може винести рішення внести правки до закону «Про електроенергетику», а постанову НКРЕКП залишити в силі».

Нагадаємо, з 1 квітня мінімальна вартість електроенергії підвищилася з 30,6 коп. / КВт-год до 36,6 коп., а з 1 вересня – до 45 коп. І поетапно до 1 березня 2017 ціна виросте до 90 коп.

Сегодня.ua.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк Укртелеком виманює в населення гроші і як з цим боротись?

Новости Общества«Воля» підвищує тарифи

Новости ЭкономикиЗ 1 червня 2014 року подорожчає електроенергія (нові тарифи)

Новости ОбществаГаз транспортуватимуть за новими тарифами

Новости УкраиныУкраїнцям можуть знизити тарифи на тепло

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk