Світовий банк покращив прогноз щодо глобальної економіки

15 января 2014
4777 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2917.jpg

Світовий банк покращив прогноз зростання глобальної економіки у 2014 році. Вона має зрости на 3,2 відсотка. Двигунами розвитку залишаться нові індустріальні країни.

Прогнози стосовно розвитку світової економіки давно не були такими оптимістичними. Висловлюються очікування, що економіка нових індустріальних країн та країн, що розвиваються, й надалі демонструватиме потужне зростання, а промислово розвинені держави зможуть нарешті вибратись з багаторічної кризи. Про це йдеться у звіті Світового банку щодо стану глобальної економіки, оприлюдненому у вівторок, 14 січня, у Вашингтоні.

За оцінками експертів, темпи економічного зростання в світі в 2014 році сягнуть 3,2 відсотка після 2,4 торік. Як наголошується в звіті Світового банку, переломного моменту в розвинутих індустріальних країн вдалось досягти завдяки програмам бюджетної консолідації й зростанню політичної стабільності. Зростання економіки промислово розвинених держав набирає темпів, і це має стимулювати зростання в країнах, що розвиваються, вважає президент Світового банку Джим Йонг Кім.

Також у Єврозоні намітились позитивні тенденції. Згідно з прогнозами Світового банку, цього року темпи економічного зростання в цих країнах становитимуть 1,1 відсотка, а 2015-го року - 1,4 відсотка.

Особливо помітний приріст економіки прогнозують США - на 2,8 відсотка у 2014-му. Водночас Світовий банк застерігає від глобальних ризиків.

На думку економістів, країнам, що розвиваються, може створити проблеми суворіша грошова політика емісійних банків - перш за все зростання відсотків за кредитами.

Похожие статьи:

Новости УкраиныСвітовий банк погіршив прогноз спаду економіки України

Новости ЭкономикиЧерез тиждень зарплати українців можуть зменшатись - експерт

Новости Сельского хозяйства​Україна продовжує співпрацю зі Світовим банком

Новости ЭкономикиРоссия передумала развивать экономику Крыма

Новости в миреВ Білорусії почалися проблеми з економікою

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk