Виконання держбюджету в січні-лютому

14 марта 2014
3222 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4171.jpg

Про це міністр повідомив журналістам.

«Що відбувається з доходами держбюджету на сьогодні… Ситуація надзвичайно складна. За січень-лютий ми одержали близько 90% доходів, які планували зібрати, це 52,2 млрд. гривень. Але скажу відверто, що більш-менш хорошою ця цифра виглядає завдяки тому, що значні суми ми взяли як перевищення доходів над видатками Національного банку», — сказав міністр.

За зазначений період обсяг недонадходжень з ПДВ зі виготовлених в Україні товарів становив 1,3 млрд. гривень, по ПДВ із завезених в Україну товарів — близько 7 млрд. гривень.

«Щодо основних проблем. ПДВ вітчизняний ми недобрали 1,3 млрд. гривень, передусім тому, що індекс промвиробництва становив 95%, оптової торгівлі — 99% до відповідного періоду минулого року… ПДВ імпортний ми недобрали близько 7 млрд. гривень тому, що на 14,7% у нас упав експортно-імпортний оборот», — зазначив О.Шлапак.

Міністр назвав ще однією проблемою переплату податків.

"Є проблема і з переплатою податків. Ця сума — більш ніж 15 млрд. гривень і нам доведеться із цим щось робити. 10 млрд. гривень із цієї суми — це податок на прибуток", — сказав міністр.

Обсяг заборгованості держави з відшкодування ПДВ становить близько 9 млрд. гривень.

«Невідшкодований ПДВ. Міністерство доходів і зборів інформує нас, що активний залишок ПДВ до відшкодування, тобто те, що потрібно відшкодувати, але немає ресурсів — це близько 9 млрд. гривень. Пасивний залишок ПДВ до відшкодування, тобто те, що оскаржується, перебуває в судах — там приблизно така ж сума», — підкреслив О.Шлапак.

Міністр додав, що у зв'язку зі стагнацією української економіки податкові надходження скорочуються, що свідчить про необхідність перегляду держбюджету на 2014 рік.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиДержбюджет України зріс на 13 мільярдів

Новости ПолитикиТабалов каже, що не зрозумів, за що голосував, а Кузьмук "кнопкодавив"

Новости ПолитикиЧому “Батьківщина” попри обіцянки не проголосувала за Держбюджет

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

Новости ПолитикиРибак обіцяє, що Рада ухвалить держбюджет 16 січня

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk