Влада України вирішила, яке майно чиновників-утікачів пустять з молотка

17 мая 2014
3386 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4760.jpg

Кабінет міністрів затвердив як і за яких умов може реалізовуватися майно, що належало колишнім чиновникам, а нині яке є речовим доказом по кримінальних процесах проти них. Про це говориться в повідомленні розміщеному на сайті президента.

Відповідна постанова про «Порядок реалізації речових доказів в кримінальному виробництві, зберігання яких із-за громіздкості або з інших причин неможливе без зайвих труднощів», прийняте на виїзному засіданні у Вінниці 16 травня.

Як відзначається, цей документ був розроблений Міжвідомчою робочою групою з питань антикорупційного законодавства на чолі з Оленою Тіщенко спільно з фахівцями МВС України.

За словами Тіщенко, це позбавить Україну від вагомого фінансового тягаря, який викликає зміст майна корупціонерів, що покинули її територію.

Наприклад, зміст таких об'єктів як «Межигір'я» або зміст нафтопродуктів в залізничних вагонах — це мільйони гривен. Усі ці витрати лягають на платників податків. У такому разі можливий розгляд питання про оцінку і реалізацію такого майна, — пояснила вона.

Зокрема, постановою визначається порядок встановлення оцінки майна, яке було вилучено органом досудового розслідування і визнано речовим доказом в кримінальному виробництві.

Йдеться про майно, зберігання якого неможливе, ускладнене із-за його громіздкості або з інших причин, або витрати по забезпеченню спеціальних умов зберігання якого співвимірні з його вартістю. Оцінка і реалізація такого майна можлива у разі, якщо це не шкодить кримінальному виробництву.

Тіщенко відмітила, що таке майно оцінюватиме спеціальна комісія, до складу якої увійдуть представники досудового розслідування, Торгово-промислової палати, власника або особи, якій майно увірене, а у разі потреби — фахівці, що мають необхідні експертні знання.

Вона також відмітила, що порядок реалізації «корупційного» майна забезпечує дотримання інтересів не лише держави, але і власника такого майна.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk