Держсанепідслужба виявила вірус гепатиту А у річковій воді Дністра

22 марта 2015
3849 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article7896.jpg

В Україні державна санітарно-епідеміологічна служба виявила у складі води з Дністра вірус гепатиту «А». Про це повідомив начальник відділу санітарного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Департаменту реформування та державної санітарно-гігієнічного нагляду Держсанепідслужби України Олексій Даниленко, пише РБК-України.

За словами Даниленка, мова йде про забруднення води в річці Дністер на ділянці Одеської області.

«Перш за все, експертами нашої служби у воді з цієї річки був виявлений вірус гепатиту «А». Враховуючи те, що ця річка є єдиним і безальтернативним джерелом питного водопостачання Одеси та приміських районів, то це питання заслуговує на особливу увагу усіх причетних служб відомств і установ», — розповів представник державної санітарно-епідеміологічної служби.

Він також додав, що в Одесі на початку 2000-х років через забруднення води вірусами виник спалах гострого кишкового інфекційного захворювання, внаслідок чого постраждали понад 3 тис. осіб.

Нагадаємо, що Дністер — це річка на південному заході України та в Молдові (частково на кордоні обох країн). При впадінні до Чорного моря утворює Дністровський лиман. Третя за довжиною в межах України (після Дніпра й Південного Бугу) та 9-та за розміром в Європі.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети