Українці запаслися цитрусовими і ікрою

13 января 2014
4588 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article2866.jpg

Про це свідчать дані міністерства доходів та зборів, інформує «Урядовий портал».

Зокрема цитрусових у грудні 2013 року було імпортовано 110,5 тис. тонн на суму майже 106 млн. дол. Найбільша кількість імпортованого товару припала саме на останні два тижні місяця. Найбільшими країнами-імпортерами цитрусових стали: Туреччина, Іспанія та Грузія.

Також одним з найпопулярніших продуктів грудня є червона ікра – її ввезли 630 тонн. Загальна сума ввезеного товару становить 4,3 млн. дол. Найчастіше продукт імпортують з США, Білорусі та Росії.

При цьому, як зазначають в міністерстві, зростання імпорту відбувається саме в грудні, оскільки напередодні новорічних свят саме ці товари користуються підвищеним попитом. Так, порівняно із середньомісячним імпортом, цитрусові зросли у 3,5 раза. А імпорт червоної ікри порівняно з іншими місяцями 2013 року в грудні зріс майже в два рази.

Загалом, впродовж 2013 року імпорт цитрусових склав 443 тис. тонн на суму понад 464 млн. дол. Найбільшими країнами-імпортерами у 2013 році стали Туреччина, Єгипет та Іспанія. Загальна кількість ввезеної до України червоної ікри протягом 2013 року склала 4,5 тис. тонн на суму 30,7 млн. дол. Лідерами імпорту червоної ікри стали США та Білорусь.

Похожие статьи:

Продукты питанияМифы о качественных продуктах питания

Продукты питанияГМО - генетически модифицированые продукты

Продукты питанияДиета: хорошо или плохо?

Продукты питанияКак правильно есть блюда из рыбы

Продукты питанияПродукты против старения

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk