Євромайданівці не дали киянам розібрати барикади

← все фотоблоги
10 фото
09.ФЕВ.2014
Автор: agresor (Редактировалось: 9 февраля 2014)
358 0
10 фото
09.ФЕВ.2014

Описание:

Учасники інтернет-спільноти Кияни за чисте місто 8 лютого зібралися на Хрещатику для прибирання.


 Очистити Хрещатик киянам не вдалося.

"Ми спробували мирно розібрати барикади, через які страждають жителі міста, - пояснив кореспонденту УП один із координаторів руху Кияни за чисте місто Олександр Потьомкін. - Сьогодні, як ви самі бачили, прийшло досить багато людей. Ми показали, що не боїмося тих, хто знищує Київ. Ми прийшли не підтримати якусь із сторін політичного конфлікту, а лише за інтереси киян. Крім влади, опозиції чи майдану, є реальна четверта сила - звичайні люди" Очистити Хрещатик киянам не вдалося. "Ми спробували мирно розібрати барикади, через які страждають жителі міста, - пояснив кореспонденту УП один із координаторів руху Кияни за чисте місто Олександр Потьомкін. - Сьогодні, як ви самі бачили, прийшло досить багато людей. Ми показали, що не боїмося тих, хто знищує Київ. Ми прийшли не підтримати якусь із сторін політичного конфлікту, а лише за інтереси киян. Крім влади, опозиції чи майдану, є реальна четверта сила - звичайні люди"


З боку киян під'їхала вантажівка, в яку мали намір вантажити сміття. Майданівці облили автомобіль бензином і пригрозили підпалити. Тому киянам довелося відпустити авто пише видання. З боку киян під'їхала вантажівка, в яку мали намір вантажити сміття. Майданівці облили автомобіль бензином і пригрозили підпалити. Тому киянам довелося відпустити авто пише видання.


Вони не дали можливості киянам підійти впритул до хрещатицької барикади. Вони не дали можливості киянам підійти впритул до хрещатицької барикади.
Захищати барикади вийшли активісти Євромайдану - з обрізками труб, арматурою, битами, дрючками й ланцюгами. Захищати барикади вийшли активісти Євромайдану - з обрізками труб, арматурою, битами, дрючками й ланцюгами.


Вони також вимагали припинити труїти димом палаючої гуми людей, що живуть у прилеглих до Майдану кварталах. Вони також вимагали припинити труїти димом палаючої гуми людей, що живуть у прилеглих до Майдану кварталах.


Люди прийшли з лопатами, віниками і в накидках комунальних служб. Люди прийшли з лопатами, віниками і в накидках комунальних служб.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети