​Німеччина стане спонсором українських заповідників

11 апреля 2015
3378 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8225.jpg

Німеччина стане спонсором українських заповідників

Представники банку розвитку KfW, що знаходиться в Німеччині, пообіцяли українському уряду профінансувати щонайменше 10 заповідників, що знаходяться на території країни.

За рішенням керівництва німецького банку розвитку адресну фінансову допомогу отримає державне відомство, яке спеціалізується на захисті екології та розвитку природних ресурсів України.

Хотілося б відзначити, що на території української держави розміщена велика кількість природно-заповідних зон, багато з яких вимагають фінансової допомоги для реконструкції та створення сприятливих умов з метою підтримки життєдіяльності флори і фауни. Проте в даний момент уряд не в змозі виділити достатню кількість коштів на їх відновлення внаслідок складної економічної та політичної ситуації в країні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що саме німецьке представництво KfW виділить українському уряду 500 млн євро в якості кредитних коштів для забезпечення відновлення постраждалої в ході бойових дій інфраструктури, розвитку соціального будівництва і підтримки енергетичних ресурсів.

До слова, даний випадок надання фінансової допомоги німецькою стороною не поодинокий. Як стало відомо, уряд цієї країни прийняв рішення про забезпечення фінансування установки спеціального захисного саркофага на Чорнобильській атомній електростанції, яка постраждала під час вибуху реактора і не функціонуючого до теперішнього часу. На будівництво захисного щита на ЧАЕС Німеччина виділить 18 млн євро, які будуть розподілені на підставі програми, розрахованої на чотири роки — по 4,5 млн євро щорічно.

Відомо, що в 1997 році країни «великої сімки» прийняли рішення про виділення фінансових коштів для будівництва захисного саркофага, однак внаслідок браку грошей у фонді фінансування було припинено на невизначений термін.

За словами представників країни, стартом програми фінансування Німеччина має намір підштовхнути міжнародних партнерів на збір необхідних для будівництва захисного щита засобів.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети