Бізнес в Європі.Що для цього потрібно зробити

6 мая 2015
2941 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8542.jpg

Перед тим як підкорювати Європу, потрібно чітко розуміти, що без унікального або конкурентного продукту там робити нічого. Щоб домогтися успіху на ринку ЄС, потрібен такий продукт, якого в ЄС немає або дуже мало.

Для європейських споживачів ключовим параметром є навіть не ціна, а гарантована постійна якість продукту, виконання поставок в необхідних обсягах і потрібні терміни.

Найважливіше в завоюванні клієнта і ринку — це перший контракт. Від його виконання залежить ваша репутація на ринку. Для виконання першого контракту, ймовірно, знадобляться додаткові зусилля і виникнуть незаплановані витрати, але краще на них піти, повністю виконавши обіцянки. Так рівень довіри до вашої компанії починає рости, і до наступної операції, до наступного клієнта ви вже йдете з репутацією і успішною історією.

Особистий контакт — це завжди плюс. Можливість говорити мовою клієнта — теж.

Також, крім практичних бізнес-рішень, дуже важлива відкритість. Постійний контакт з клієнтом підвищує довіру, коли вас бачать особисто — це заспокоює. Головне — не мовчіть. Кожне написане повідомлення на адресу електронної пошти, кожен дзвінок підвищує довіру.

Стратегія співробітництва на європейських ринках є широка. Якщо в Європі запропонувати «схему», то угоди не буде. Забудьте про незрозумілі компанії і «прокладки» в операціях. Мовляв, частину грошей надішліть сюди, а іншу частину туди. Європейці цього не розуміють. Клієнт повинен знати, хто виробник продукції, як і коли вона буде поставлена, кому і коли за неї платити. Будьте чесними і прозорими.

Ну і найважливіше. Доведеться мінятися! Якщо у вас непрозора система продажів і менеджменту, її доведеться перебудовувати. Необхідно буде налагодити правильну систему комунікацій як усередині компанії, так і з зовнішніми суб'єктами (постачальниками, підрядниками, клієнтами і т.д.) Тільки забезпечивши прозорість роботи з клієнтом, ви зможете стати надійним партнером, з яким європейці захочуть мати справу. І це стане першим кроком на шляху до успіху!

Похожие статьи:

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети