Як швидко стати мільйонером

7 мая 2015
4752 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8544.jpg

Збагатитися швидко і без особливих проблем сьогодні виявляється все ще можна. І джерело збагачення це зовсім ні нафта, ні газ, ні метал, а звичайна вода. Правда, якщо цю воду поєднати з рибою, міцно заморозити цю суміш і продати українському споживачеві, і вже за ціною риби.

Вартість мороженої риби на внутрішньому ринку країни коливається (залежно від виду риби) від 31 грн. до 115 грн. за 1 кілограм, тобто середня ціна складе 73 грн. за кілограм.

700 грамова упаковка мороженого філе минтая українського виробника ТМ Флотилія обійдеться Вам у 26,40грн. За 1 кг філе минтая потрібно буде сплатити 37,71 грн.

Після розморожування вмісту упаковки та зважування продуктів, отриманих після розморожування, власне самого філе минтая і води, отриманих при розморожуванні виявилося, що споживач купує всього лише 320,22 грама філе, і 379,78 грама води, які не планував купувати, тим більше за ціною від 31 до 115 грн. за кілограм.

Процентне співвідношення вмісту упаковки філе минтая ТМ Флотилія виглядає наступним чином: 54% — це вода; 46% філе минтая.

Українське законодавство (втім, як і законодавство ЄС і Росії) та вимоги національних стандартів, вимагають від виробника вказувати на упаковці вагу риби, без ваги льоду, тобто в нашому випадку 320 грам, а не 700 грам.

Так, існує такий технологічний прийом як заморожування і глазурування риби і морепродуктів. Для збереження якості і висихання, продукти покриваються тонким шаром льоду, який повинен легко відставати при постукуванні. Такий прийом заморожування носить назву глазурування риби. Але навіть у цьому випадку вага глазурі не повинна входити у вагу риби, а на упаковці повинна вказуватися вага риби без ваги глазурі. У такому випадку виробник може наморожувати льоду скільки йому не шкода.

Заморожування риби здійснюється взагалі без використання води. Тому при відтаванні мороженої риби об'єм вологи повинен бути незначним.

При найгрубіших підрахунках, реалізувавши 1 тонну риби, наші магнати отримують від 15500 грн. до 57500 грн. незаконного прибутку. Причому це тільки продаючи воду за ціною риби.

І вони виявляються не таким вже дурними. Оскільки в рік прибуток від реалізації такого продукту складе за найскромнішими підрахунками від 5,7 млн. грн. до 21 млн. грн. за рік.

Органи влади, які повинні контролювати якість та безпечність продуктів харчування не захищають наших споживачів, а роблять вигляд, що нічого страшного не відбувається, мабуть тому, що вони з ними заодно.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаРибні страви продовжують життя

Новости КиеваУ Києві вже 30 мільйонерів

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Здоровье и медицинаЯк позбутись нежитю

Экономика"Риба гниє з голови": маніпуляції Порошенка

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети