Як успішно створити свій бізнес?

7 июня 2015
3538 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9019.jpg

Перед кожним бізнесменом виникає питання про те, яка ідея принесе йому дохід, успіх і популярність.
Ви плануєте почати бізнес – так само, як і багато інших підприємців до вас і після вас, ви замислюєтеся над тим, яка ідея принесе вам успіх, прибуток і, може навіть популярність.

Як знайти кращу ідею? Як знайти ідею, яка буде актуальною і затребуваною в умовах сучасного ринку для задоволення потреб клієнтів і, ймовірно, буде як і раніше актуальна в найближчі п'ять років або більше?

Почніть звертати увагу

Насправді, великі ідеї лежать на поверхні практично скрізь. Вони просто у нас на очах, але ми часто їх не бачимо, тому що наш мозок запрограмований сприймати те, що ми хочемо бачити. Якщо спробувати звернути увагу на невидимі на перший погляд речі, можна побачити море ідей для бізнесу. Насправді багато успішних компанії мають щось спільне, всі вони вирішують проблему, задовольняють потреби своїх клієнтів, просто роблять свою справу краще за інших.

Amazon заробив для того, щоб багато клієнтів були розчаровані існуючими способами онлайн-замовлень. Google подивився на Yahoo і зробив кращу пошукову систему. Щоб знайти власну відмінну ідею, потрібно тренувати свій розум таким чином, щоб побачити можливості в розчаруваннях, потребах, які не задовольняються, або знайти те, що може бути зроблено краще.

Будьте завжди напоготові

Серйозно. Завжди. В душі, за обідом, за кермом, у спортзалі, працюючи з електронними листами, пам'ятайте про свій бізнес. Насправді, це звучить трохи сумно – виходить, що у людини, яка починає робити свій бізнес, немає ні хвилини відпочинку? Так, це дійсно так. Однак у цьому і полягає суть підприємництва – постійний пошук ідей, які можуть бути перетворені в стійкий бізнес.

Блискуча ідея може народитися з кращого питання.

Чому всі не можуть приймати кредитні карти? Відповіддю на це питання стала поява платіжного сервісу Square. Як знайти в Мережі потрібну інформацію швидше і краще? Відповіддю на цей запит стала поява пошукової системи Google. Як відправляти короткі повідомлення в інтернеті? Цей запит викликав появу сервісу Twitter. Список інноваційних та підривних ідей та ідей бізнесу можна продовжувати і далі.

В одному своєму відомому затвердження Ейнштейн заявив, що якщо б у нього був час для вирішення проблеми, він би витратив перші п'ятдесят п'ять хвилин на те, щоб переконатися, що він відповідає на правильне питання.

Ви не отримаєте бажану вами відповідь, якщо ви будете задавати красиві і правильні питання.

У книзі «Більше красивих питань» («A More Beautiful Question») Уоррен Бергер (Warren Berger) підкреслює важливість формулювань при пошуку відповідей. Насправді, навряд чи «красиві і правильні питання» запалять проривні ідеї. Він пише про те, як питання можуть допомогти нам вирішити проблеми і почати працювати над найбільш складними викликами і проблемами в нашому житті. Якщо ви все ще застрягли в процесі генерації ідей або уточнення ваших нещодавно сформульованих ідей, спробуйте задати собі незвичайне, може бути навіть незручне запитання і спробуйте відповісти на нього. Ви здивуєтеся тому, яким буде результат.

Задавайте питання

Коли ви знайдете ідею, не переставайте задавати собі питання. Запитайте себе ще раз –чи дійсно ця ідея вистрілить? А якщо ні? Чи є інші способи її реалізації? Всі ці питання можуть привести вас до вельми чудових відповідей.

Похожие статьи:

Новости БизнесаЯк подолати страх в бізнесі?

Женский разделКожного дня потрібно задумувати 3 важливих справи

ОбществоНіколи не здавайтеся!

IT-ТехнологииFacebook створив власний новинний додаток

IT-ТехнологииВчені створили плащ-невидимку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети