Як заробити на коментарях в інтернеті

18 мая 2015
11900 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8688.jpg

Інтернет сьогодні надає самі різні способи для заробітку. У тому числі — і на написанні коментарів. Можливо, це не найефективніший, але зате гарантовано дієвий спосіб, що забезпечує стабільний середній заробіток при невеликих тимчасових витратах. Він підходить для новачків, які ще не мають достатнього досвіду в справі написання розгорнутих статей, але володіють умінням грамотно викладати свої думки і мають досить широкий кругозір.

Кому потрібні коментарі

У тлумачних коментаторів потребують багато. Наприклад, їх нерідко наймають для пожвавлення «затих» на форумах або привернення уваги до окремих постів в блогах — в таких випадках потрібно буде не просто писати короткі тексти, а й нерідко відповідати самому собі або іншим учасникам.

Як показує практика, один коментатор в стані залучати кілька десятків додаткових відвідувачів щодня. А чим більше відвідувачів, тим більше рекламодавців будуть зацікавлені в даному ресурсі.

До послуг коментаторів нерідко вдаються виробники різних товарів, які розраховують у такий спосіб привернути увагу до своєї продукції — яку потрібно буде називати в різних обговореннях, приводячи масу достоїнств і настійно рекомендуючи зробити покупку. Це може бути електроніка, одяг, комп'ютерні ігри, книги і багато іншого. Нерідко це кращий спосіб розкрутити нові категорії товарів, рекламувати які звичайним способом не так ефективно.

Пошук замовників і біржі коментаторів

Пошук замовників може виявитися зовсім не простим заняттям. Для пошуку можна вивчати біржі фрілансу і біржі копірайтерів. Також останнім часом все більшої популярності набирають спеціалізовані ресурси, присвячені саме коментарям. Останніх з кожним роком стає все більше.

В якості прикладів можна навести такі ресурси, як:

Advego — біржа копірайтерів;

SeoSprint — різні завдання, в тому числі і написання коментарів;

Zateksta — спосіб заробити на коментарях, відгуках та перекладах;

Otzovik — ресурс, який спеціалізується на відгуках і коментарях;

QComment — ще одна біржа коментарів;

Forumok — ресурс, який спеціалізується на коментарях для соц. мереж, блогів і форумів.

Залежно від ресурсу можуть змінюватися умови пошуку замовлень, роботодавці та правила. Але в цілому ідея скрізь одна і та ж — є завдання, для яких потрібні виконавці. І якщо вам вдасться добре себе зарекомендувати, то з часом у вас з'являться постійні замовники.

Скільки можна заробити

Написання коментарів вважається заняттям середнім за прибутковістю. Якщо ви отримуєте замовлення через біржі, то ваш заробіток буде становити порядку 10 центів за коментар з 200-250 символів. Можна знайти і більш вигідні пропозиції, дуже багато залежить від щедрості роботодавця, складності завдання та інших подібних факторів. У середньому ж досвідчений коментатор може заробити близько 3-5 доларів на годину. На цю цифру впливає працездатність людини.

Однак занадто захоплюватися також не слід. Справа в тому, що написання коментарів, хоча і здається простою справою, насправді стомлює не менше створення серйозної статті. А чим сильніше ви втомлюєтеся, тим нижче буде якість. Аж до того, що замовник взагалі відмовиться приймати виконану роботу.

Нерідко буває, що коментатор, у прагненні заробити якомога більше, буквально вичавлює з себе «останні соки». Як наслідок у нього різко падає якість, що тут же негативно позначається на кількості замовників. У даній справі куди більше підходить наступний принцип: часто, але невеликими порціями. Не забувайте робити перерви і відпочивати.

Що ж стосується троллінгу, то тут заробітки професіоналів можуть досягати куди більш значних сум. Так, в Мережі ходять чутки, нібито зарплати деяких тролів досягають $ 100 в день. Втім, талантом «справжнього троля» володіють далеко не всі. А професіонали завжди можуть непогано заробити, незалежно від роду діяльності.

Зазвичай основні доходи припадають на весну й осінь. Влітку і взимку доходи можуть значно знижуватися через зменшення кількості замовлень, І це слід враховувати, наприклад, при плануванні сімейного бюджету.

Поради з написання коментарів

Написати простий коментар не надто складно. Однак для того, щоб ваші коментарі мали ціну, необхідно ознайомитися з предметом. Хоча б на поверхневому рівні. Втім, особливо заглиблюватися також не має сенсу, все ж ви пишете саме коментар, а не керівництво користувача, граєте роль коментатора, а не консультанта.

Розмір коментаря зазвичай визначається самим замовником, зазвичай це близько 200-1000 символів. Хороший коментар не повинен бути надто сухим, все ж він пишеться живою людиною. Однак занадто віддаватися емоціям також не слід. Втім, тут багато що залежить від отриманого замовлення.

При написанні коментарів не потрібна ідеальна грамотність. Більше того, коментар з незначними помилками може навіть здаватися більш природним. Однак грубих помилок допускати також не слід, читачі просто не будуть сприймати всерйоз думку людини, яка не вміє грамотно писати. Якщо ж ви побоюєтеся, що можете допускати помилки, то використовуйте вбудовану перевірку правопису MS Word або браузера. Або придбайте додаток «Орфо», спеціально призначений для цих цілей.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк заробити на продукції Apple?

ОбществоУкраїнці більше витрачають, ніж заробляють

ЭкономикаУ що вкладати кошти, якщо не в банки?

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

ОбществоЯк заробляти гроші на YouTube?

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети