Українці масово переходять на ГБО

21 июня 2015
3961 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак

Девальвація гривні, інфляція і зростання цін на бензин змусили багатьох українців укомплектувати свої автомобілі газобалонним обладнанням. Однак і тут багатьох очікує неприємний сюрприз – постачання газу в Україну дещо обмежені.

Антитерористична операція, яка проходить на сході України вибила з колії державну економіку. Урядом активно вживаються рішення, що дозволяють підвищити платоспроможність України. Однак не можна посперечатися з тим, що інфляція в Україні є, і вона досягла свого піку. Все рідше можна побачити українців, яким по кишені заправляти свої автомобілі бензином, який нещадно дорожчає день у день. Багато давно перейшли на газобалонне обладнання, хоч і заплативши за його установку значну суму, надалі заощаджують на своїй їзді.

За словами керівників підприємств, які встановлюють газ на авто, порівняно з аналогічним торішнім періодом, попит на установку ГБО серед українців стрімко зріс.

«Внаслідок ажіотажу, спровокованого зростанням цін на бензин, порівнянно з минулим роком, попит на установку ГБО зріс більш ніж у два рази», — заявляють представники українських компаній. «Якщо в минулому році щодня обслуговували дві-три машини, то зараз їх кількість сягає п'яти-шести на день. До речі, бажаючих встановити газ на автомобіль більше – просто не вистачає сил і часу у фахівців», — запевняють вони.

Багато хто з українських компаній, які спеціалізуються на установці ГБО, спробували знизити ціни на свої послуги, розуміючи, що багато громадян не в змозі оплатити дорогу установку обладнання.

Ускладнилися процедури установки також через труднощі з поставками комплектуючих систем упорскування, деякі з яких вироблялися і доставлялися російськими компаніями.

Однак, керівники українських представництв не впадають у відчай.

«У нас вже є великий досвід з виробництва та встановлення газобалонних систем», — впевнені вони. – «До того ж, така установка обладнання буде коштувати в рази дешевше, адже не потрібно буде платити за доставку та перевезення вантажу».

Примітно, що вже багато українських компаній отримали ліцензії на виготовлення газобалонного обладнання, а їхні фахівці пройшли певні, що підвищують кваліфікацію, курси та тренінги.

Похожие статьи:

ОбществоВ секонд-хенді можна підчепити найнебезпечніші хвороби

ОбществоЯк навчитись економити гроші?

ОбществоСекрети відпочинку

IT-ТехнологииКомп'ютери за 9$ скоро з'являться у продажі

Бизнес-технологииМільйон на заміннику дизпалива

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети