«Яндекс» відкрив свій офіс у Шанхаї

10 сентября 2015
8704 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10282.jpg

Компанія «Яндекс» відкрила комерційний офіс у Шанхаї.

У Шанхаї базується команда, яка буде допомагати китайським компаніям, що працюють на російському ринку, просувати свої послуги та продукцію російською мовою в рунеті з використанням технологій Яндекса. Це представники галузей, які зацікавлені в розширенні географії продажів.

На даний момент по рекламі з Яндексом співпрацюють такі китайські торгові онлайн-майданчики, як JD.com, LightInTheBox і Dhgate; транспортні компанії, такі як Hainan Airlines, і виробничі — наприклад ZKTeco.

У прес-службі Яндекса відзначають, що Росія для таких компаній виглядає досить привабливою альтернативою за рахунок близькості кордонів і, відповідно, дещо спрощеною логістикою, а також зростаючому попиту на китайські товари в онлайні. Зараз особливий інтерес Яндекс бачить з боку продавців товарів повсякденного попиту, товарів для дітей, мобільних телефонів і планшетів, персональної електроніки і гаджетів, косметики, автозапчастин, послуг бронювання готелів і перельотів.

Поки новий офіс — знімний, розташовується в бізнес-центрі, в ньому працює кілька людей, але штат буде розширюватися по мірі зростання завдань.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯндекс запустил приложение, которое информирует об олимпийских медалях

Новости в миреУ «Яндекса», толерантності заради, статус Криму буде змінений

Новости КиеваЧерез непрацююче метро центр Києва потонув у пробках, на маршрутки небувалий ажіотаж

IT-ТехнологииЯндекс откажется искать «шокирующую» рекламу

IT-ТехнологииЯндекс против Google - кто кого?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети