​Малий і середній бізнес в Україні уходить з Windows XP

8 апреля 2014
4658 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4407.jpg

З сьогоднішнього дня компанія Microsoft припиняє обслуговування Windows XP і Office 2003. Це означає, що користувачі цієї операційної системи Microsoft і офісного пакету для неї більше не зможуть отримувати важливі оновлення та технічну підтримку. Саме тому 40 % українських компаній в малому та середньому бізнесі вже замінили Windows XP на більш сучасну операційну систему або планують це зробити найближчим часом, про що свідчать дані дослідження, проведеного «Ipsos MORI», повідомила прес-служба Microsoft.

— Windows XP в якості операційної системи вже застаріла і не має відповідних технологій для захисту своїх користувачів. А після 8 квітня останні не будуть отримувати навіть оновлення безпеки. Саме для того, щоб такі високі ризики мінімізувати, Microsoft рекомендує споживачам оновитися сучасною ОС, наприклад, Windows 8.1, — коментує Андрій Бурлуцький, «Windows Microsoft-Україна».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Проблема малого бізнесу. Звітність

Серед компаній малого та середнього бізнесу в Україні, які вже оновили своє програмне забезпечення на більш сучасне, 75 % відзначили кращий рівень безпеки і на 25 % відчули велику продуктивність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Гранти ЄБРР для малого і середнього бізнесу

У свою чергу дослідження, проведене раніше «Boston Consulting Group», показало, що річний дохід технологічно розвинених компаній зростає на 15 % швидше, а темпи створення нових робочих місць на таких підприємствах майже вдвічі вище, ніж у тих компаніях, які використовують застарілі технології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Польша выделит 100 млн долларов для развития малого бизнеса Украины

Компанії, які продовжують покладатися на застарілі технології, крім іншого, переплачують за їх підтримку. Дослідження, проведене компанією «Techaisle», показало, що підприємства, які використовують застарілі технології всього на трьох ПК, витрачають на їх технічне обслуговування та оновлення в середньому на $ 1683 більше, ніж на аналогічні операції з більш сучасними пристроями.

Після 8 квітня 2014 нові програми більше не будуть доступні для «мамонтів» з Windows XP.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Выжить любой ценой. Проблемы малого и среднего бизнеса

Похожие статьи:

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk