Інтернет викликає у нас депресію

7 декабря 2015
1494 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11271.jpg

Дослідники з Університету Лідса у Великобританії (Університет Лідса, Великобританія) стверджують, що ті люди, які весь вільний час проводять в інтернеті, схильні до появи депресій і почуття самотності.

 

Для проведення експерименту дослідники запросили 1319 людей у ​​віці від 16 до 51 року. Експерти з'ясували, що у переважної більшості піддослідних розвивалася інтернет-залежність. Також дослідники дізналися, що вільний час залежні учасники експерименту з більшою готовністю витрачають на спілкування онлайн, ніж на прогулянки з друзями або на походи в театри чи кіно.

 

Глава дослідницької групи, доктор Катріона Моррісон, говорить: «У сучасному світі інтернет відіграє дуже важливу роль, полегшуючи життя багатьом людям. Але всі наслідки надмірного використання інтернету досі невідомі. У той час як деякі люди за допомогою онлайн-послуг оплачують комунальні платежі, замовляють в магазинах одяг і предмети домашнього вжитку, інші замінюють всі радощі реального життя на віртуальне.

 

Наше дослідження показало, що інтернет-користувачі часто страждають депресіями. Але ми поки не з'ясували: страждають вони депресіями через надмірне користування інтернетом, або вони сидять онлайн, тому що відчувають самотність ».

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк позбутись депресії в літніх людей

Здоровье и медицинаДепресія викликає ішемічну хворобу серця

Здоровье и медицинаЧорний шоколад врятує вас від депресії

ОбществоЯк підготувати дитину до школи?

Здоровье и медицинаЧим зайнятись, щоб не впасти в депресію?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети