​Скандально відомий ресурс WikiLeaks опублікував чергову порцію скандальних викриттів

21 июня 2015
2646 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9269.jpg

Скандально відомий ресурс WikiLeaks опублікував чергову порцію скандальних викриттів. В цей раз в пакеті викрадених секретних документів фігурували дві відомі торгові марки: Apple і Sony.

Пам'ятаєте, кілька тижнів тому світові ЗМІ розірвала сенсація про те, що сервера Sony Pictures піддалися злому? Так от, сьогоднішній витік має ноги саме звідти.

Серед опублікованих відомостей є угода між Sony і Apple. Віце-президент Apple Едді Кью і Джим Андервуд підписали документ, згідно з яким Sony надає контент здатністю 4K. Передбачається, що мова йде про використання контенту виключно для власних потреб компанії Apple. Експерти припускають, що мова йде про тестування власного телевізійного сервісу. Продаж відео через iTunes Store, а також будь-яка інша його реалізація не оприлюднювалася.

Угода датується вереснем 2013 року. З того часу багато чого змінилося. Наприклад, Джим Андервуд з посади керівника Sony Pictures перейшов в Facebook і зараз не має відношення до роботи компанії, що займається виробництвом та дистрибуцією фільмів і телевізійних програм.

Правда, варто сказати, що і Apple якось несподівано в самий останній момент відмовилася від оновлення Apple TV, якого багато фанатів техніки чекали з нетерпінням на минулій WWDC. А адже ще з листопада минулого року впевнено ходили чутки про те, що нова Apple TV буде підтримувати 4К. Все-таки чутки були не безпідставні.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПаризькі терористи спілкувались між собою за допомогою PlayStation 4

IT-ТехнологииРозетка представила новые модели защищенных смартфонов

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

IT-ТехнологииSony більше не випускатиме ігри для PS Vita

Новости в миреНа выставке в Лас-Вегасе презентовали новые супертелевизоры от Samsung, LG и Sony

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети