​У США настає ера безпілотних літальних апаратів!

21 мая 2015
2410 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8739.jpg

У США, по істині, настає ера безпілотних літальних апаратів! Причому, якщо раніше йшлося про БПЛА в звичному для нас розумінні, але з властивим американцям розмахом (використання технологій стелс і заміна винищувачів ВПС на БПЛА) то зараз мова йде вже і про надземному просторі. Так, з мису Канаверал був запущений ракетоносій Atlas V, який вивів на земну орбіту безпілотний космічний корабель (БПКК) Boeing X-37B!

Хочу зробити акцент на двох моментах, які особливо повинні сподобатися всім критикам США як космічної держави, що рекомендував їм запускати свої космічні кораблі з допомогою батута. Перше — успішний запуск ракетоносія… успішний, так. Друге — безпілотний космічний корабель…

До слова сказати БПКК Boeing X-37B є таким собі Джеймсом Бондом — секретним агентом в космічній індустрії США. Його називають «секретним шатлом» ВВС США, оскільки практично нічого невідомо як про завдання поставлених перед апаратом, так і про його можливості, ТТХ і розміщеному на ньому обладнанні.

Я не хочу зараз займатися конспірологєюї і вигадати, що або про цілі даного БПКК, нехай цим займаються інші, але сам факт початку нової ери — очевидний. І якщо США в питанні повної заміни пілотованої техніки ступають семимильними кроками, головний їхній антагоніст продовжує намагатись запустити Ангару… Показово, чи не так?

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети