​Українська компанія МТС збирається поміняти назву

7 июля 2015
2776 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9521.jpg

Українська компанія МТС збирається поміняти назву. Оператор стільникового зв'язку вже рік хоче змінити назву організації, для того щоб приховати свій зв'язок з російським МТС.

В даний момент ведуться переговори про придбання прав користування брендами міжнародних компаній, серед них компанія легендарного мільярдера Річарда Бренсона – Virgin, а також британський оператор Vodafone. Подробиці переговорів не повідомляються, але вже відомо, що з Бренсоном домовитися не вдалося, тому варто очікувати ребрендингу МТС під ім'ям британської компанії.

За інформацією інсайдерів, зміна назви викликана побоюваннями керівництва в тиску на організації з «російським корінням», неочевидний зв'язок з російським МТС повинен зробити бізнес в Україні більш безпечним.

За інформацією фахівців, приводи для хвилювань у МТС є, так як українська Нацкомісія, відповідальна за регулювання у сфері зв'язку та інформатизації планувала заборонити отримання частот для 3G.

Нагадаємо, «МТС Україна» (працює на ринку України під брендом МТС) — оператор мобільного зв'язку в Україні, надає послуги у стандартах GSM (EDGE), CDMA (EVDO REV.A) та UMTS (HSPA+). До ребрендингу, проведеного у 2007 році, називався UMC. Перший оператор мобільного зв'язку на території України, заснований у 1992 році. У 2003 увесь пакет акцій викупила російська компанія «Мобільні ТелеСистеми» (МТС), найбільший оператор в Росії і країнах СНД.

МТС є другим за величиною оператором мобільного зв'язку в Україні. Кількість абонентів на кінець 2014 року становила 20,2 млн. клієнтів. МТС належить чотири мережевих коди: 050, 066, 095 і 099.

Чистий прибуток ПрАТ «МТС Україна» у 2014 році становив 2,4 млрд грн.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк Укртелеком виманює в населення гроші і як з цим боротись?

IT-ТехнологииКорпорація Google розробляє нову операційну систему

IT-ТехнологииПлатне ТВ набирає популярності

ОбществоУ Криму з'явиться другий мобільний оператор

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети