"ВК" випустив додаток Snapster

18 июля 2015
3678 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9699.jpg

Соціальна мережа «ВКонтакте» випустила додаток Snapster, що дозволяє викладати фотографії з накладеними фільтрами.

Snapster складається з п'яти основних розділів: стрічка новин, рекомендації, зйомка та публікація, повідомлення та профіль. За функціоналом додаток частково нагадує соцмережу Instagram і дає приблизно ті ж можливості — створювати знімки, у тому числі прямокутні; переглядати стрічку, в яку потрапляють фотографії з «ВКонтакте», а також створювати власні фільтри. Є можливість додавати хештеги і вказувати місця, де фотографія була зроблена.

На основну вкладку потрапляють всі фотографії, завантажені друзями користувача. Знімки можна відзначити, як сподобалися (у тому числі подвійним торканням, звичним користувачам Instagram) і прокоментувати (текстом або знімком), розповідає Siliconrus. На вкладці з рекомендаціями доступні три розділи: «Популярне», «Друзі друзів» і «Рекомендації» — знімки, які сподобалися друзям. На вкладці з повідомленнями користувач бачить, хто додав його в друзі, лайкнув або прокоментував фотографію, а також надіслав фотографію особистим повідомленням.

«Ми створили Snapster, щоб люди могли обробляти фотографії на професійному рівні і ділитися ними зі своїми друзями і підписниками, — говорить Андрій Рогозів, операційний директор« ВКонтакте ». — Це перший мобільний продукт «ВКонтакте», що існує окремо від соціальної мережі, але тісно інтегрований з її соціальним станом Таким чином ми створюємо глобальний проект, не обмежений аудиторією сайту »

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк скачувати безкоштовно платні додатки в Play Market?

IT-ТехнологииЯкий найпопулярніший додаток для прослуховування музики?

IT-ТехнологииТепер стрічку «Facebook» дозволено зачистити від неугодної інформації

IT-ТехнологииYouTube нарешті випустив свій відеоредактор

IT-ТехнологииFacebook створив власний новинний додаток

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети