«ВКонтакте» створила плеєр власного дизайну

2 октября 2015
1787 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10486.jpg

«ВКонтакте» змінила зовнішній вигляд і функціональність відеороликів з платформ на YouTube і Pladform, вмонтувавши їх в плеєр власного дизайну.

Наприкінці вересня відео, завантажені у «ВКонтакте» по посиланнях на сторонні сервіси, отримали зміни зовнішнього вигляду: замість «рідного» плеєра вони стали програватися в стандартній оболонці соцмережі з її кнопками для управління відтворенням.

1 жовтня у «ВКонтакте» уточнили, що нововведення запустили поки тільки для розділів «Відеозаписи» і «Новини», а торкнулося воно відео з платформ на YouTube і Pladform. З останньою соцмережа співпрацює у тому числі для організації прямих відеотрансляцій. Як заявили представники спільноти, нова «обгортка» дозволяє YouTube коректно враховувати перегляди, як і раніше.

У випадку з YouTube всі елементи управління замінили на аналогічні, однак ролики позбулися заголовка з назвою, смуги перемотування з передпереглядом кадрів, субтитрів, анотацій і пропонованих сервісом відео для подальшого перегляду. При програванні відео логотип YouTube відображається лише при наведенні курсору на відповідне місце на екрані.

Завдяки інтеграції інтерфейсу «ВКонтакте» і можливостей платформи YouTube соцмережа «отримала» відео в дозволі Full HD (1080p) і 4K, відзначили користувачі. Підтримка Full HD вже була доступна у «ВКонтакте», але «не всім».

Згідно з правилами використання плеєра YouTube, сторонні сайти — в тому числі «ВКонтакте» — зобов'язуються «не зраджувати, чи не доповнювати і не блокувати будь-яку частину, або функціональну можливість плеєра YouTube, включаючи, але не обмежуючись цим, посилання на веб-сайт»,

Частина користувачів поскаржилася, що в ряді відеороликів інтерфейс «ВКонтакте» закриває собою логотип YouTube і не дає перейти по зовнішньому посиланню (в веб-версії соцмережі посилання дублюється в описі ролика). У додатку VK App для IPAD у частини аудиторії спостерігалися проблеми при відтворенні: відео демонструвалося в зменшеному розмірі і без елементів управління. У деяких користувачів можливість розгорнути відео на весь екран пропала і в веб-версії.

Похожие статьи:

ПроисшествияУ YouTube з'явилося відео з нічного погрому ресторана "О'Панас"

Новости КиеваКак живет премьер Яценюк (ВИДЕО)

ПроисшествияВ Youtube з'явилось відео із пограбуванням КМДА зі зломом

ОбществоЯк заробляти гроші на YouTube?

ОбществоЯким саме росіяни бачать майбутнє Майдану (Відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети