Amazon виділить 100 млн доларів на штучний інтелект

25 июня 2015
3247 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9345.jpg

Компанія буде фінансувати відповідні стартапи.

Найбільший світовий онлайн-рітейлер Amazon запустив фонд Alexa, який буде інвестувати штучний інтелект, який навчить розумні пристрої говорити як люди.

Обсяг фонду складе 100 мільйонів доларів. Єдина вимога до претендентів інвестицій — робота по створенню голосових технологій, які могли б змінити життя людей на краще. Фонд отримав ім'я за назвою технологічної платформи Alexa, яка відповідає за штучний інтелект і мову в розумній колонці Echo. Використання людського голосу може докорінно змінити те, як люди використовують технології, упевнений глава Amazon Джефф Безос.

Одночасно з повідомленнями про запуск фонду і перші інвестиції Amazon розповів про те, що SDK (набір інструментів) тепер буде безкоштовним для всіх розробників, які хотіли б інтегрувати систему розпізнавання мови або будь-які сервіси з платформи штучного інтелекту Alexa в свої пристрої.

На думку Fortune, роблячи SDK відкритим Amazon фактично йде по стопах Apple, яка відкрила розробникам доступ до свого голосового помічника Siri. Alexa, як і продукти конкурентів, розрахована на взаємодії з розумними пристроями, у яких або немає дисплея, або він дуже маленький, а значить голосове управління — самий очевидний вибір. Як повідомляє ZDNet, експерт якого тестував бета-версію Echo, пристрій реагує на мову людини з відстані до 9 метрів, відтворює інформацію природною мовою і добре розпізнає голосові запити живого співрозмовника.

Echo — це бездротова колонка, в яку інтегровані елементи штучного інтелекту. Вона може сказати, яка зараз погода, замовити через Amazon товари і відтворювати музику. Echo вміє користуватися музичними сервісами Amazon Prime Music, Spotify, Pandora і iTunes. В майбутньому Echo вистачить «мізків», щоб керувати розумними пристроями в будинку: світлом, термостатом, пральною машиною і будь-якими іншими.

Отримати персонального розумного помічника можна буде з 14 липня 2015 року. Саме тоді стартує доставка замовлених раніше гаджетів. За інформацією 23 червня, вартість Echo в стандартній комплектації складе 180 доларів. Доставка здійснюється по всьому світу.

Похожие статьи:

ОбществоTheUkrainians збирають гроші для розширення

IT-ТехнологииКорпорація Google розробляє нову операційну систему

IT-ТехнологииЯк Укртелеком виманює в населення гроші і як з цим боротись?

СкандалПровокації в Одесі фінансували Арбузов і Клименко для дестабілізації усього Півдня - СБУ

Новости Экономики​МВФ скоро почне розглядати доповідь про кредитну програму для України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети