Apple News заблоковано в КНР

14 октября 2015
2018 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10614.jpg

Apple News дуже популярний серед користувачів iPhone сервіс для читання новин, програма надає інформацію з багатьох популярних сайтів. Китайський уряд, який любить піддавати цензурі інтернет-змі, зажадав від компанії Apple створення інструментів, які б блокували доступну там інформацію.

Американська компанія визнала, що набагато простіше, а головне набагато дешевше, буде просто блокувати доступ до інструменту для китайських громадян, ніж виконувати рекомендації місцевого уряду. Компанія повинна була створити новий колектив, що займається цензуруванням повідомлень, а це було б не тільки дорого, але й збільшився б час доставки інформації.

В даний час користувачі з Китаю, що намагаються отримати доступ до Apple News, можуть тільки прочитати повідомлення про те, що програма не підтримується в цьому регіоні.

Apple, прекрасно знає, що не може протистояти вимогам китайського уряду, тому що Китай відповідає за продаж близько 30% усіх мобільних пристроїв компанії з Купертіно і є другим за важливістю ринком. Якби американський концерн пішов проти уряду піднебесної, той в помсту Китай може заборонити у себе продаж смартфонів, а при цьому втрати Apple, склали б десятки мільярдів доларів.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииApple випустила IOS 9.2.1 beta 1

IT-ТехнологииSpotify перегляне свою безкоштовну версію

IT-ТехнологииЯк розкрутити свою спільноту "ВК"?

IT-ТехнологииНа хмарних сервісах можна заробляти мільярди доларів

IT-ТехнологииSkype дарує 20 хвилин безкоштовних розмов

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети