Apple отримає великий штраф

6 сентября 2015
2609 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10227.jpg

Ірландія з великою ймовірністю опиниться під ударом органів Європейського союзу в найближчі місяці у зв'язку з податковими пільгами, які вона надала Apple. Про це з посиланням на джерело, що побажало залишитися анонімним, повідомило агентство Bloomberg.

Результати розслідування можуть призвести до багаторічного судового протистояння, оскільки уряд готовий оскаржити рішення суду Євросоюзу. Таку думку висловив аналітик компанії JPMorgan Chase & Co.

Раніше Єврокомісія оприлюднила результати попереднього розслідування стосовно Apple. Експерти прийшли до висновку, що ув'язнені компанією в тисячу дев'ятсот дев'яносто першому і 2007 році податкові угоди є нелегально наданою державною підтримкою. Згідно з опублікованими документами, Apple уклала з владою Ірландії угоду про оподаткування, яке було влаштовано таким чином, що сума оподатковуваного доходу становила від $ 28 до $ 38 млн, «незважаючи на те що, згідно з протоколами засідань, ця цифра не має жодних економічних обгрунтувань». Так, податок на інвестиції становив 65%, однак якщо вони перевищували $ 60- $ 70 млн, ставка зменшувалася до 20%.

Влада Ірландії погодилися на цю схему, виходячи з інтересів створення робочих місць в країні, вважають в Єврокомісії. Даним інтересом, зокрема, пояснюється і те, що угода між Apple, і урядом країни діяла 15 років — до 2007 року, в той час як зазвичай подібні угоди діють від 3 до 5 років. На думку ЄК, це суперечить принципу незалежності сторін, затвердженим Організацією економічного співробітництва і розвитку.

Відомо, що в квітні цього року компанія Apple попередила інвесторів про можливості «істотних» штрафів від Єврокомісії за податкові угоди з владою Ірландії. Подібна заява компанією була зроблена вперше.

Похожие статьи:

Политические статьиМиколі Мартиненку загрожує штраф у 1 мільйон франків і 5 років в’язниці

Автомобильные новостиШтраф за нарушение ПДД можно будет оплатить карточкой

Новости УкраиныПредприниматели будут платить штраф

Образование и наукаУ Франції вбили генетично модифіковану вівцю

ОбществоШтрафы за вождение в нетрезвом виде в 2015

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети