Apple планує зробити великий крок у майбутнє

11 мая 2015
2678 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8596.jpg

Корпорація Apple, планує запуск власної соціальної мережі, в якій користувачі зможуть знайти собі друзів за інтересами.

Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США вже опублікувало патентну заявку компанії, яка була подана ще в 2013 році.

Користуватися соціальною мережею можна буде через спеціальний додаток, що створюється для смартфонів і планшетів, що працюють на платформі IOS. Мережа називається «Соціальні групи, об'єднані способом життя». Додаток буде саме пропонувати користувачеві певні хобі і заняття на основі спостережень за його пересуванням і активністю. Припустимо, людина, яка часто буває в спортивному залі, зможе створити своє коло спілкування з людей, що займаються фітнесом і спортом.

В іншому, функції цієї соціальної мережі мало відрізняються від звичного facebook та інших мереж — там буде можливість листуватися в Мессенжер, публікувати пости і створювати спільні заходи. За користувачами залишиться право на анонімність, запевняють у компанії Apple.

Здається, Apple, точно взяла курс на встановлення повного контролю за своїми «адептами» — раніше говорилось про намір ІТ-гіганта впровадити у свої смартфони спеціальний додаток, який зможе розпізнавати ДНК свого господаря. Ці відомості, за запевненнями керівництва корпорації, потрібні виключно для «наукових цілей». Однак, корпорація, яка вибудувала всю свою маркетингову стратегію на прихильність цінностям свободи і індивідуалізму останнім часом все більше і більше починає нагадувати досконалу машину для тотального спостереження за своїми користувачами.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииЯк заробляти на соціальних мережах?

Образование и наукаСтворено камеру,яка здатна читати думки її власника

Новости КультурыНайжахливіші прогнози майбутнього Максима Гордєєва

Политические статьи"Idea X" України. Мета, завдання та сценарії майбутнього року

Образование и наукаЧерез декілька років люди зустрінуть інопланетян

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети