Apple втрачає довіру

30 декабря 2015
2037 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11536.jpg

Ринок смартфонів переживає зараз свої не найкращі часи через перенасиченість і глобальну економічну ситуацію. Найскладніше в таких умовах працювати маленьким компаніям, однак не могли уникнути проблем і великі.

Так, зарубіжні аналітики відзначають падіння обсягів поставок моделей iPhone 6s і iPhone 6s Plus, що в кінцевому підсумку відбилося і на успіхах американської компанії Apple в цілому.

Вже зараз повідомляється, що в четвертому кварталі 2015 року виробник відвантажить на 5-10% менше своєї продукції, ніж очікувалося. Прогнозується, що складності очікують компанію і в наступному році. Більшість дослідників ринку знизили обсяги поставок смартфонів iPhone в цьому кварталі 2015 року зі 76-78 мільйонів одиниць до 72-75 мільйонів.

Природно, і даний показник можна вважати хорошим, проте більшість інвесторів у зв'язку з цим можуть втратити свою довіру до Apple і її здатність з кожним роком збільшувати прибуток.

Аналітики вже знизили прогноз на перший квартал 2016 року з 58-60 мільйонів реалізованих апаратів до 52-56 мільйонів, що може виразитися в падінні річного обсягу поставок на 12-15 відсотків. Ситуацію міг би змінити черговий iPhone 7, який повинен вийти в другій половині 2016 року, проте в технічному плані новинка навряд чи запропонує серйозні поліпшення, так що ставка на неї може не виправдатися.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииGigabyte більше не випускатиме смартфони

ОбществоiPhone рятує життя

IT-ТехнологииЯк смартфони впливають на наших дітей?

IT-ТехнологииСмартфони корисні для дітей

ОбществоСмартфони забруднюють землю

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети