Apple запатентує кнопку TouchID

9 ноября 2015
1635 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10980.jpg

Навесні 2014 року компанія Apple, звернулася в Американське патентне бюро з проханням зареєструвати TouchID технологію. І тільки майже півтора роки потому була опублікована відповідна інформація. Користувачі iPhone і Ipad зможуть блокувати свій пристрій, натиснувши на кнопку TouchID певним пальцем. У режимі тривоги телефон або планшет перестане реагувати на запити особистої інформації, або він негайно почне перезавантажуватися.

Ця функція буде впроваджена для захисту користувачів від примусового розблокування айфонів і айпадів. В системі TouchID буде зареєстрований конкретний палець, за допомогою якого можна буде активувати «тривожну кнопку». Співробітники Apple, називають цю функцію «тривожний палець».

У режимі тривоги на айфоні можна буде використовувати передню камеру, щоб сфотографувати злочинця або зняти його на відео. Ці зображення будуть переправлені на персональний аккаунт ICloud, звідки їх можна буде витягти й передати в правоохоронні органи. Крім активування камери, нова захисна технологія здатна включати мікрофонну систему, і все що відбувається буде чітко чутно «у прямому ефірі».

При наявності кнопки TouchID з'явиться можливість відкривати певні програми одним натисканням пальця. Проте ми беремося прогнозувати, коли компанія Apple, виявить бажання скористатися своїм патентом.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк захистити свій смартфон на пляжі?

Здоровье и медицина7 міфів про сонцезахисні креми

ОбществоБагато британців не довіряють правоохоронцям

ОбществоВ Індії почали нападати на жінок

IT-ТехнологииSkype випустив свою власну Соціальну кнопку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети