Audi відправиться у космос

29 июня 2015
2355 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9406.jpg

Audi має намір взяти участь у «місячному» проекті XPrize, в рамках якого переможець отримає грошову винагороду від Google у розмірі 30 млн доларів. Кожна команда проекту повинна побудувати працездатний лунохід до 1 січня 2018 року. Приз дістанеться тому колективу, чия машина першою подолає 500 метрів по Місяцю, транслюючи при цьому на відео високої якості.

Німецький автовиробник Audi планує відправити на Місяць свій лунохід в 2017 році. За попередніми даними, творіння буде представляти собою електромобіль зі швидкістю не більше 3,6 км/ч. Машину оснастять чотирма електромоторами, які будуть розташовуватися в кожному з коліс. Завдяки такій конфігурації, це дозволить Audi присвоїти незвичайному транспортному засобі улюблене ім'я quattro, що означає повний привід.

Повна ж назва місяцехода — Audi lunar quattro. Джерелом енергії буде комплект літій-іонних батарей, а конструкцію авто зроблять максимально легкою завдяки повсюдному застосуванню у виробництві алюмінію і карбону. Зображення Audi lunar quattro зможе транслювати з допомогою стереоскопічної камери і наукової камери, що дозволяє визначати склад породи.

Похожие статьи:

Новости НаукиВ Луну врезался метеорит, размером в автомобиль

Туризм и путешествияБолгарія залишається популярною для туристів

Туризм и путешествияЯк правильно поїхати у подорож із домашнім улюбленцем?

Туризм и путешествияВ туристичних фірмах відзначають: такого низького попиту на відпочинок біля моря і за кордоном не пам'ятають за останні 16 років роботи

ОбществоСекрети відпочинку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети