Чи є сенс купляти топовий смартфон?

4 апреля 2015
3247 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8121.jpg

Щорічно виробники випускають свої флагманські пристрої, які отримують топові характеристики, унікальні функції, недоступні більш дешевим моделям, а також якісну збірку. Все це відбувається під хвилею маркетингових відділів, які намагаються залучити якомога більше потенційних покупців, розповідаючи про нові особливості флагманів нового покоління. Але чи так все це важливо звичайному користувачеві? Так чи важлива різниця в щільності пікселів або в тактовій частоті ядер, чи так важливий унікальний користувальницький інтерфейс, якщо різниці і зовсім немає? Давайте розбиратися.

Цього року нам представили два найцікавіших пристрої — це HTC One M9 і Samsung Galaxy S6. Все інше автоматично йде на задній план. Це немало, але поступово люди звикають до такої ціни, і якщо не зараз, то найближчим часом подібний цінник стане нормою. Інше питання, чи варто переплачувати таку суму?

One M9

Якщо серед iOS-апаратів практично всі коштують не нижче 360 $, то серед Android-смартфонів можна знайти і за 35 $, і за 90 $, і за 900 $. Вибір дуже великий і різноманітний. Але нами було відмічено, що більшості людей просто байдужі всі можливості свого гаджета. І купують вони топові смартфони тільки лише оцінюючи його зовнішній вигляд і за думкою інших, «більш досвідчених юзерів». На ділі близько половини власників HTC One M8 не знають про технології BoomSound, про продуктивних можливостях свого гаджета. Вони не бачать різниці між HD і FullHD. Їм просто не потрібні всі ці технології. Тоді варто купувати дорогі смартфони?

Android-смартфон, як уже згадувалося вище, можна купити і за 90 $. Ключовий фактор сьогодні не зовнішній вигляд, а операційна система. Він відкриє вам доступ до найпопулярніших додатків і відносно невибагливих ігр. Viber, Skype, Однокласники, ВКонтакте, WhatsApp — самі часто використовувані. Написати другові листа, кути огляду якого не настільки великі, не стане проблемою. Звичайно, більшість читачів мене не зрозуміє, але насправді так і відбувається.

Galaxy S6 Camera

Користувачі, що шукають цікаві пропозиції в особі Meizu M1 Note або Xiaomi Mi3, швидше унікальний випадок, більш унікальний, ніж покупка просто флагмана. Є й ті, хто бере топовий гаджет лише заради камери. І ось тут я абсолютно погоджуся з їх вибором. Флагманські пристрої майже завжди мають найкращі рішення в області фотографії. Носити з собою професійну камеру досить складно, а смартфон — зручно, практично і якісно. А проблеми зі зйомкою можуть виникнути лише на старті продажів, коли «софтина» ще сирувата. Саме тому любителів красивих пейзажів ми віднесемо до деякого виключення.

Так все-таки давайте відповімо на питання, поставлене в заголовку статті. Чи є сенс? Якщо ви любитель техніки, виразно так.По-іншому ви просто не зможете оцінити, а точніше не зрозумієте всіх особливостей флагманських апаратів.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети