Dota 2 стає нецікавою для геймерів

4 октября 2015
1758 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10516.jpg

Одна з найбільш популярних МОВА-ігор на планеті під назвою Dota 2 стрімко втрачає своє «населення». Відповідні дані були опубліковані відомим у сфері відеоігор статистичними порталом «парові діаграми». За вересень цього року, у відсотковому співвідношенні, аудиторія гри впала на 16%. У Dota 2 зафіксовано рекордний спад відвідуваності в 16%

Варто відзначити, що це найбільші із зафіксованих втрати в історії гри. Раніше анти-рекорд зберігався за показником в 9%. Дана статистика додавалася до звітності клапана про ігрову активність в перший місяць весни 2015 року.Експерти запевняють, що чисельність «населення», а точніше спад, легко пояснюється.

Першою і, найімовірніше, головною причиною є примусове оновлення до клієнта, численні «глюки і баги» різко скоротили бажання гравців насолоджуватися улюбленим проектом. Також можна припустити, що закінчення турніру з Dota 2 стало причиною охолодження гравців. Також не варто забувати про те, що у школярів почалося навчання, а дана аудиторія є ключовою для Dota 2.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииFallout 4 вийшла на світ!

Образование и наукаНаступного тижня вийде доповнення до World Of Warcraft

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети