Дрони в сільському господарстві

11 февраля 2021
865 просмотров Голосов: 0 Автор:Геннадий Вульф
article19850.jpg

Останнім часом дрони дуже активно використовуються в сільському господарстві, бо вони є дуже важливою складовою, яка гарантує максимально ефективне ведення агробізнесу. Для кожного фермера такий «аеропомічник» — це універсальний інструмент, який можна використовувати, щоб виконувати величезну кількість сільгоспробіт.

Наприклад, часто перевіряється, наскільки актуальними є відомості про земельний банк. Також можливий моніторинг технічних операцій, що проводяться на ділянці. А замовити подібні послуги можна на сайті https://agrofly.com.ua.

Інновації дуже допомагають як великим агрохолдингам, так і звичайним фермерам. Тепер, заплативши не найбільші гроші, можна дізнатися все, що стосується особливостей ґрунту чи рослин. Досить швидко визначаються також проблемні ділянки, або виконуються операції, що пов'язані з добривами.

Нерідко фермери користуються такою пропозицією, як моніторинг стану посівів. Цей етап контролю земельної ділянки дозволяє зрозуміти, яким же є стан посівів зараз. Завдяки такому контролю можна без проблем відреагувати на проблеми, що виникають з рослинами. В результаті у фермерів з'являється можливість «зіграти на випередження». Ось чому зовнішні чинники не зашкодять врожаю. Стан посівів необхідно перевіряти весь сезон.

Об'їзд поля (наприклад) — це метод моніторингу, який вже є застарілим. Він зараз не є ефективним, адже на це доводиться витрачати чимало часу. До того ж немає можливостей побачити, яким є зараз стан поля всередині, але ж часто всі проблеми саме там. До тогож супутниковий моніторинг (на відміну від агродрона) не гарантує високої деталізації.

ІРП «СпецТехноТранс» — повний ковш інформації про спецтехніку та транспорт в Україні, СНД та світі

e-mail: pr@kovsh.dp.ua

Life: +380 (63) 599-57-40

Telegram: +380635995740 

Viber: +380635995740

http://www.kovsh.dp.ua

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети