Facebook незабаром зможе ще більше "порозумнішати"

25 июня 2015
2600 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9337.jpg

Соціальна мережа Facebook незабаром зможе ще більше «порозумнішати» — інженери компанії розробили новий алгоритм розпізнання людей на фото, за допомогою якого навіть ті люди, чиї обличчя на знімку не видно або змащені, не зможуть уникнути ідентифікації.Поки що нову опцію не впровадили в соцмережу, проте в майбутньому вона стане частиною Facebook, вважають експерти.

Про результати роботи інженерної групи компанії пише журнал New Scientist. «Штучний інтелект» навчили аналізувати не тільки риси обличчя, але також пози, статура і манеру одягатися людей на фото — на ці деталі, між іншим, люди не звертають менше уваги, ніж на риси обличчя співрозмовника.
Для калібрування алгоритмів розпізнавання дослідники запропонували комп'ютеру подивитися більш 40 тис. фотографій з фотохостингу Flickr. Частина знімків одних і тих же людей давалося з чітким зображенням осіб, а частина — зі змазаним, програма зуміла безпомилково розпізнати до 83% людей з закритими обличчями. Крім аналізу будови тіла та одягу, Facebook використовує також інформацію про коло спілкування користувача, що допомагає програмі визначити, хто саме представлений на знімку.

Також згадується про експерименти керівництва Facebook над своїми користувачами: які були шоковані, дізнавшись про те, що співробітники компанії штучно формували стрічку новин 700 тисяч людей і спостерігали за реакцією і змінами в поведінці. Одним надавалися тільки позитивні новини і пости, а інших «годували» негативом, страшними або відштовхуючими новинами. Згодом представник соцмережі приніс публічні вибачення за незаконні дії компанії

Похожие статьи:

ОбществоИскусство женских ног Элмера Баттерса

БеспределСемен Семенченко все факты, фото и видео

СкандалОпубликованы фотографии впечатляющих дворцов братьев Аркадия и Бориса Ротенбергов

IT-ТехнологииПолучены первые снимки с космического аппарата «Ресурс-П»

ПроисшествияНашелся двойник Януковича

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети