Facebook запускає нову функцію

22 декабря 2015
1464 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11427.jpg

Натиснувши на фотографію із зусиллям, власники останніх моделей iPhone зможуть побачити анімацію і почути звук, записаний в момент зйомки.

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook впровадила підтримку Live Photos.

Функція живих фотографій, що дебютувала на iPhone 6s і iPhone 6s Plus, дозволяє відобразити знімок в русі — за 1,5 секунди до і після того, як був зроблений кадр.

Зйомка Live Photos можлива тільки на флагманських смартфонах Apple, проте  Facebook зробив їх доступними для перегляду з будь-яких гаджетів. На те, що зображення є "живим", вкаже значок в правому нижньому куті.

Нововведення сприятиме зростанню популярності «ожилих» фотографій, оскільки в Facebook часто розміщують анімовані GIF-файли. Підтримка живих фотографій в соціальній мережі Facebook доступна поки тільки користувачам iPhone 6s і лише в деяких країнах світу. Повідомляється, що першими замість нудних статичних знімків публікувати «живі» і барвисті зображення змогли користувачі в США і Великобританії.

 

Очікується, що в найближчому майбутньому опція покриє більшу частину користувачів Facebook. За словами представників соцмережі, цей крок є частиною зусиль, спрямованих на надання сприяння у вираженні індивідуальних особливостей користувачів і розкритті творчого потенціалу. Говорячи простіше, щоб кожен міг показати свою сутність.

Похожие статьи:

БеспределСемен Семенченко все факты, фото и видео

СкандалОпубликованы фотографии впечатляющих дворцов братьев Аркадия и Бориса Ротенбергов

IT-ТехнологииПолучены первые снимки с космического аппарата «Ресурс-П»

ПроисшествияНашелся двойник Януковича

ОбществоИскусство женских ног Элмера Баттерса

Теги: фото, live, facebook
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети