Gigabyte більше не випускатиме смартфони

25 июня 2015
3725 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9344.jpg

Компанія Gigabyte, схоже, вирішила припинити розробку і випуск нових моделей смартфонів. Принаймні, про це повідомляє ресурс DigiTimes з посиланням на галузеві джерела.

Відзначається, що Gigabyte зробила ставку на програмну платформу Windows Phone, втративши в результаті можливості, пов'язані з Android. Між тим, саме ця операційна система займає домінуючу позицію на ринку «розумних» стільникових апаратів: так, частка Android в четвертому кварталі 2014 року перевищувала 75 % в загальній масі реалізованих смартфонів.

У минулому році Gigabyte змогла поставити під брендом GSmart лише близько 300 тис. стільникових апаратів. Відповідний напрям бізнесу компанії залишається нерентабельним протягом вже 11 років.

Тому Gigabyte і прийняла рішення піти з ринку смартфонів. Вивільнені ресурси будуть перерозподілені по іншим підрозділам компанії.

Додамо, що у першому кварталі цього року по всьому світу було реалізовано 336,5 млн «розумних» стільникових апаратів. Це на 16,7 % більше порівняно з першим кварталом 2014-го, коли обсяг ринку оцінювався в 288,5 млн одиниць. У трійку найбільших виробників входять Samsung, Apple і Lenovo з частками у 24,5 %, 18,2 % і 5,6 % відповідно.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк смартфони впливають на наших дітей?

ОбществоiPhone рятує життя

ОбществоСмартфони забруднюють землю

IT-ТехнологииЗахисний код на смартфоні можна легко обійти

IT-ТехнологииСмартфони корисні для дітей

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети