Google хоче зберігати ДНК своїх користувачів

10 июня 2015
2252 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9087.jpg

Американські цифрові гіганти Google і Amazon збираються до 2018 року впровадити свої розробки на ринок IT в сегменті зберігання ДНК людини. Кожна з компаній хоче заволодіти великим шматком цього бізнесу, що набирає обороти і допомагає вченим робити нові відкриття, а також привертає мільярди доларів інвестицій зараз і ще більше — в майбутньому.

Про плани компаній повідомляє Reuters. Агентство з посиланням на дослідників різних американських інститутів повідомляє, що частіше медичні установи вибирають послуги Google Genomics, причому в два рази, ніж Amazon Web Services. Обидві корпорації збираються представити свою методику зберігання ДНК, проте подробиці, крім як те, що це будуть «хмарні» сервіси, поки не розкривають.

У базах Amazon зараз зберігається інформація про геномах, які мають хворобу Альцгеймера і множинну мієлому, а Google нещодавно виграла тендер на збір і аналіз геномів 10 тисяч дітей з синдромом Дауна.

Першою про такі плани заявила корпорація Apple. Вона має намір співпрацювати з американськими вченими і розробити програму під назвою ResearchKit, яка зможе визначати ДНК власника будь-якого пристрою Apple.

Ці відомості вони можуть зберігати в «хмарі», а після обробки — переправляти провідним вченим, приміром, Каліфорнійському університету США для «виключно дослідних цілей».

Похожие статьи:

Новости в миреGoogle оштрафували у Франції за політику конфіденційності

Новости в миреВласники «Google» продали «Motorola» китайській «Lenovo»

Новости Бизнеса«Google» и «Apple» возглавили рейтинг самых дорогих компаний мира

IT-ТехнологииПерехоплення розмов ФБР за допомогою «Google Maps»

Теги: днк, google, apple, amazon
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети