Google створив свій автомобіль

7 июля 2015
2481 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9532.jpg

Багато людей в Остіні, штат Техас помітили в останній час багато відмінних автономних машин Lexus, представлених нещодавно Google, і тепер ми знаємо чому.

Компанія показала, що прокат транспортних засобів у центрі міста Остін, потрібен для того, щоб тестувати програмне забезпечення в різних середовищах водіння, трафіках і дорожніх умовах. «Хоча Google може також перевірити свої робомобілі в Неваді або в іншому місці, Остін став першим містом за межами гір, де він насправді зробив це. Причина в тому, що ми любимо, як Остін зустрічає інновації», — сказав доповідач Google. Вона додала, що разом з Google Fiber і наявністю декількох офісів компанії в місті, це було природним рішенням для тестування автономних машин.

Як і раніше, робомобіль Google буде мати двох водіїв для забезпечення безпеки на борту, які будуть готові взяти контроль над автомобілем в разі необхідності. Перш ніж почати випробування, компанія просила дозвіл у губернатора міста Остіна Грега Ебботта, у Техаському Департаменті транспорту, поліції та інших органів влади. Тим не менш, це не тривожило громадськість або представників преси до того, як автомобілі почали пробіг минулого місяця. Мабуть, саме через це у багатьох виникло питання чи законне тестування. Деякі експерти ставлять під сумнів безпеку автомобілів Google, вказавши, на їх залученість, принаймні в 11 нещасних випадків з початку проведення тестування. Тим не менш, Google нещодавно опублікував детальну інформацію про ті інциденти і сказав, що всі вони були незначними і в них немає провини автономних машин.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЩо робити, коли реклама охопила твій браузер

ОбществоПольща залишиться без світла ​

Новости в миреМощный торнадо обрушился на Мексику и США

IT-ТехнологииSkype випустив свою власну Соціальну кнопку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети