Гроші з банкомату можна зняти за допомогою сканування ока

29 октября 2015
1855 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10820.jpg

Citigroup тестує нові банкомати виробництва Diebold, які дозволяють знімати готівку за допомогою сканування райдужної оболонки ока клієнта. Про це йдеться в повідомленні компанії Diebold.

Технологія Ірвінг стала частиною концепції компанії Diebold по заміні традиційних способів взаємодії з банкоматами. Замість використання кредитних карт для зняття готівки знадобиться лише смартфон або планшет з додатком банку, через яке вказується потрібна сума, пише The Wall Street Journal. Після цього клієнт підходить до найближчого банкомату, де сканується райдужка ока для ідентифікації користувача і потім видається запитувана кількість готівки. Вся транзакція займе 10 секунд, запевняє компанія.

Також Diebold представила концепцію Янус: Двосторонній банкомат, який одночасно може обслуговувати пару клієнтів. Чеки не виводяться на місці, їх відправляють по електронній пошті і СМС. Крім того, мається на увазі, що будуть доступні відеоконференції з оператором, який допоможе при більш складних операціях.

ВРЕМЯ повідомляло, що у липні MasterCard оголосив, що восени поточного року почне тестування нової системи, яка дозволить оплачувати покупки в інтернеті за допомогою Селфі. Компанія також планує запустити авторизацію платежів за допомогою системи розпізнавання голосу і серцебиття.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети