iPhone 5C більше не буде у продажі

10 сентября 2015
1920 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10281.jpg

Цього слід було очікувати: після вчорашньої презентації Apple, прибрала з продажу iPhone 5C і Ipad mini 3. Тепер найдоступнішим смартфоном компанії є iPhone 5S, а на місце «трійці» прийшов куди цікавіший за всіма критеріями планшет Ipad Mini 4.

Потрібно відзначити, що iPhone 5C і Ipad Mini 3 спочатку були не надто добре сприйняті споживачами. У яскравого смартфона майже відразу ж склалася репутація «провального», хоча багато інших виробників мобільних пристроїв можуть тільки мріяти про подібні «провали». Про намір компанії припинити випуск iPhone 5C в 2015 році вже повідомлялося раніше. І поки не ясно, чи буде Apple, продовжувати експеримент з серією «С».

Що ж стосується IPad mini 3, то це оновлення спочатку здавалося досить спірним. Фактично користувачам запропонували попереднє рішення з сенсорним ID, за більш високою вартістю. На цьому тлі Ipad mini 4 виглядає дійсно гідним, хоча і не дуже яскравим оновленням.

До речі, раніше в Мережі вже з'являлися припущення, що лінійка Ipad mini приречена і «четвірка» стане завершальною моделлю. Причина полягає в не найкращих продажах — багато користувачів воліли купувати один універсальний пристрій в особі iPhone 6 Plus, замість зв'язки «смартфон + планшет».

Похожие статьи:

Новости Бизнеса«Google» и «Apple» возглавили рейтинг самых дорогих компаний мира

Общество​Лох-Несське чудовисько зняли з супутника

Новости БизнесаApple готується випустити дві моделі iPhone з великими екранами

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети