Як перейти безкоштовно на Windows 10?

13 июля 2015
5443 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9615.jpg

Випуск Windows 10 в кінці цього місяця стане найважливішою подією в історії настільних комп'ютерів. І одночасно це одна з найбільш заплутаних подій.

Оскільки Windows 10 пропонується безкоштовно, нас чекає фіаско епічних розмахів. Середньостатистичний споживач обов'язково захоче перейти на Windows 10 якомога швидше, тому що навколо панує поспіх.

Подивіться на черги перед магазинами Apple кожен раз при виході нового iPhone. Кому насправді потрібно купити новий iPhone в ту ж секунду, що він з'явився на ринку? Нікому.

Можливо, цей феномен є свого роду підготовкою до економічної кризи. Ці ж самі бовдури будуть стояти в черзі за хлібом і говорити: «Та ну, хіба це черга? Ви не бачили чергу за iPhone 4!».

Із Windows 10 напевно станеться наступне: публіка обвалить систему і в черговий раз доведе, що у Microsoft погано йдуть справи з хмарою. Якщо ще у вівторок ви були задоволені Windows 7 або 8, то навіщо в середу ставити Windows 10? Нема чого, але ви все одно будете ставити.

Звичайно, Microsoft, подібно Apple, може надати своїм невдачам елемент позитивної реклами в стилі: «Ми знали, що буде великий попит, але не думали, що такий великий. Неймовірно!»

Я раджу ставити оновлення після кількох звітів про помилки. У вас в запасі цілий рік на безкоштовний перехід. Немає ніякого поспіху.

А нещодавно в новинах згадувалася ще одна проблема. Windows 10 може не працювати зі старою технікою. Це можуть бути старі відеокарти, куплені з комп'ютером на Windows XP, яку пізніше замінили на Windows 7.

Є і ще один момент, про який не можна не сказати. Microsoft стверджує, що Windows 10 стане останньою Windows в історії. Це означає одне з трьох: або в компанії планують у найближчі роки збанкрутувати, або з'явиться якась безстрокова схема оновлення ОС на базі підписки, про яку ми поки не знаємо, або бренд Windows зміниться на якийсь інший.

Windows 10 може стати дуже серйозною віхою. Завдяки безкоштовному переходу її назвуть «найпопулярнішою версією Windows в історії», щоб створити позитивний посил. Microsoft варто похвалити за те, що вона здатна придумати такий трюк.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯкий телевізор хочуть українці?

IT-ТехнологииWindows 7 можна встановити на смартфон

IT-ТехнологииЯк скачувати безкоштовно платні додатки в Play Market?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети