Як перевірити якість бензину?

30 июня 2015
3175 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9430.jpg

Навіщо взагалі перевіряти якість бензину? Тридцять років тому водієві б і в голову така думка не прийшла, адже якість бензину добре контролювалося владою, зараз АЗС іноді повністю втрачають совість і підсовують не тільки інший тип палива з низьким октановим числом, але й навіть тут можуть розмішувати паливо різними присадками.

В підсумку можна отримати засмічену паливну систему, численні поломки в руховій системі і багато інших проблем, вирішення яких потребують великих грошових вливань. Природно краще спочатку знайти собі заправку з прийнятними цінами і з гарною якістю бензину, але краще самому в цьому переконатися. Можна легко провести перевірку в домашніх умовах, залишається лише пам'ятати про небезпеку бензину і убезпечити себе і приміщення.

Для початку потрібно взяти білий аркуш паперу і капнути на нього бензином. Після висихання у випадку високої якості палива, білий лист повинен залишитися точно такого ж кольору, а от якщо залишилися жовтуваті або темні плями, це означає, що в бензині присутній гас. Так на АЗС змішують бензин просто, щоб отримати більше грошей, але це фактично не шкодить автомобілю, як, наприклад, у випадку зі смолами.

Перевірку на смоли теж легко провести. Краплю бензину потрібно помістити на сферичну поверхню. Наприклад, це може бути годинник. Крапля підпалюється і після її повного вигоряння по краплинах і їх кольору можна визначити є смоли чи ні. Білий колір означає, що домішок смол майже немає, а от якщо колір темний, то це вже представляє велику небезпеку для автомобіля. Якщо плями залишилися жовтого кольору, то в паливі присутнє масло і дизель. Це вже більше проблема, яка відноситься до виробників палива, адже це наслідок поганого очищення.

Похожие статьи:

Новости ОбществаХвороби українського хліба: чому він так швидко пліснявіє

Автомобильные новостиПрямі перевірки поліцією полісу страхування автомобіля - незаконні. Судові рішенння

Коммунальные предприятияТермін перевірки квартирних лічильників води продовжено до 1 березня

ПроисшествияБійці Національної гвардії виявили понад 1 млн грн

Здоровье и медицинаЛінь - вроджена якість

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети