Як пожартувати над користувачем android-смартфона?

25 июля 2015
1694 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9816.jpg

Тема «iOS або Android» триває вже не один рік, і досі в коментарях раз у раз виникають палкі суперечки у вигляді флейму. Але давайте ненадовго забудемо всі серйозні аргументи. Зараз ми розповімо, як користувачі iPhone можуть пожартувати над своїми друзями з Android, наочно показавши, що «яблучні» смартфони працюють набагато швидше.

Як з'ясувалося, за допомогою режиму розробника можна не тільки прискорити роботу Android-смартфона, але й істотно її уповільнити: вам знадобиться лише позичити на пару хвилин смартфон «жертви».

Спочатку потрібно включити на телефоні режим розробника. Для цього зайдіть в настройки, потім в розділ «Про телефон" -> «Версія ПО» -> «Додатково» і натисніть сім разів по пункту «Номер збірки». На екрані з'явиться повідомлення «Ви розробник!». Тепер в налаштуваннях ОС буде доступно приховане девелоперське меню.

Поверніться в основний розділ налаштувань і знайдіть пункт «Для розробників». Тут в розділі «Розширені» потрібно знайти «Анімація вікон», «Анімація переходу», «Тривалість анімації» і встановити значення 10х (за замовчуванням 1х).

Після цього телефон буде довго роздумувати навіть над найпростішими операціями. Процедура абсолютно нешкідлива для смартфона — але не забудьте повернути колишні параметри після того, як вдосталь насмієтеся над своїм другом з Android.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети