Як продовжити життя батареї?

18 июня 2015
2552 просмотра Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9221.jpg

Якщо ви звикли змінювати смартфон кожен рік або навіть частіше, можливо, вас не дуже турбує стан вашого акумулятора. Близько року він так чи інакше зможе працювати задовільно.


Однак якщо для вас важливо, щоб смартфон прослужив вам якомога довше і ви не хочете звертатися в сервіс або магазин для заміни акумулятора, вам потрібно знати кілька речей.

Не заряджайте смартфон від комп'ютера

За допомогою USB-порту вашого комп'ютера ви можете зарядити смартфон на робочому місці, наприклад. Однак, по-перше, це займе більше часу, по-друге, напруга на порти USB постійно змінюється, і вони виділяють багато тепла. Це може скоротити термін служби вашого акумулятора. Дослідження показали, що ресурс акумулятора може скоротитися до 65% при нагріванні до 40 градусів за Цельсієм.

Не розряджайте батарею повністю

Дослідження Університету батарей (Battery University) показали, що при постійному падінні заряду до, наприклад, 2% тривалість життя акумулятора може скласти близько 300-500 циклів. При цьому, якщо ви будете ставити на зарядку смартфон при 25-50 відсотках заряду, до того як акумулятор зноситься, може пройти 1000-2500 циклів. Якщо у вас залишилося близько 30% заряду, немає нічого поганого в тому, щоб поповнити заряд батареї.

Не перезаряжайте батарею

Так, нічого жахливого в тому, що ви залишите телефон заряджатися на ніч, немає. Це зручно і цілком прийнятно, якщо ви не сильно дбаєте про термін служби вашого акумулятора. Є невелика проблема у перезарядці. Вона пов'язана з негативними наслідками зіткнень іонів літію з кристалами, і чим більший заряд вашої батареї, тим вірогідніші ці зіткнення. На жаль, не так просто знімати телефон з зарядки, коли він заряджений лише на 80%. За цим незручно стежити, і ви не можете бути впевнені, що вам вистачить заряду на весь день. Проте таке використання дозволило б вашому акумулятору прослужити довше.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииМолодое поколение смотрят на экраны мобильных телефонов каждые девять минут

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Новости ПолитикиБывший главред Корреспондента выложил в сеть телефоны всех регионалов

Новости ОбществаОбнародованы итоги работы мобильных операторов Украины за 2013 год

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети