Як заробити на продукції Apple?

7 июня 2015
4389 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9016.jpg

Аналітики з компанії Global Equities вважають, що Apple Watch є розумним вкладенням грошей, тому що пристрій повністю окупить себе за час служби. Такий висновок був зроблений після дослідження питання про кількість зекономлених коштів користувачами новинки.

Експерти проводили опитування серед 250 осіб, задаючи питання, наскільки рідше вони стали діставати свій iPhone після придбання Apple Watch. Згідно з результатами дослідження, в середньому цей показник скоротився з 110 до 55 разів в день. Якщо процес вилучення iPhone з кишені займає 6 секунд, отже ношений комп'ютер економить людині до 330 секунд в день або 33,5 годин за рік. Якщо власник пристрою заробляє $10,5 в годину, то виходить, що за 365 днів годинник заощадять близько $350. Саме стільки коштує найдоступніша модель Apple Watch. Таким чином, новинка повністю окупить себе за рік експлуатації.

В Global Equities вважають, що «розумний» годинник від Apple має всі шанси стати одним з найбільш успішних продуктів за всю історію Apple. Керуючий директор Global Equities Research Тріп Чаудрі повідомив, що на сьогоднішній день компанія продала за попереднім замовленням 7 млн Apple Watch, 2,5 млн з яких вже були доставлені клієнтам. До кінця кварталу компанія поставить близько 5 млн екземплярів Apple Watch, що в два рази більше, ніж аналітики очікували раніше. Попит на розумні годинники, за прогнозом Чаудрі, буде тільки зростати.

За даними аналітиків, смарт-Apple цікавлять не лише пересічних користувачів, а й корпоративних клієнтів. Наприклад, такі компанії, як SAP, IBM, Oracle і Salesforce вже розробляють свої програми для Apple Watch, які дозволять відстежувати ефективність праці співробітників. Це означає, що вони зможуть використовувати Apple Watch і на роботі, а не тільки вдома і на тренуваннях.

Коли перший iPod надійшов у продаж у 2001 році, компанії вдалося за перший квартал продати всього 125 000 примірників. Через шість років, коли на ринку з'явився перший iPhone, то протягом перших трьох місяців він розійшовся 1,1-мільйонним тиражем, а iPad першого покоління в 2010 році за аналогічний період часу був проданий тиражем в 3,3 млн примірників.

Похожие статьи:

ЭкономикаУ що вкладати кошти, якщо не в банки?

Продукты питания​Російська продукція залишає полиці українських магазинів

Бизнес-технологииЯк заробити на коментарях в інтернеті

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

Новости Сельского хозяйстваВИСТАВКА-ЯРМАРОК "БДЖІЛЬНИЦТВО – 2015" З 14 по 20 серпня

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети