Який найбажаніший подарунок на Різдво?

2 января 2016
2058 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11567.jpg

Пристрої компанії Apple знову, як і в минулому році, домінували за числом нових активацій серед гаджетів інших виробників на католицьке Різдво, коли люди дарують один одному подарунки.

Згідно з даними дослідження, проведеного аналітичною фірмою Flurry, з усіх нових пристроїв, активованих протягом різдвяного тижня з 19 по 25 грудня, 49,1% припало на iPhone і iPad. Слід зазначити, що це трохи менше — на 2,2%, ніж у минулому році. Падіння частки сезонних продажів пристроїв Apple викликано більш успішною реалізацією компанії Samsung з часткою активацій нових пристроїв у розмірі 19,8%, що на 2,1% більше, ніж в торішні різдвяні канікули.

Успіх Samsung пов'язаний із загальною тенденцією на випуск фаблетів, чия частка становить приблизно половину від усіх пристроїв на платформі Google Android. Третє місце посіла Nokia з 2% від усіх активацій, на четвертому та п'ятому місцях перебувають LG і Xiaomi з 1,7 і 1,5% активацій відповідно. Статистичні дані відображають тенденції ринку стосовно до пристроїв Apple. На 5,5-дюймовий iPhone 6s Plus прийшло 12% активацій в різдвяний тиждень. Як зазначає Flurry, адаптація фаблетів проходить за рахунок зменшення частки так званих смартфонів середніх розмірів, таких як iPhone 6s з 4,7-дюймовим екраном, і невеликих планшетів, таких як iPad mini — на нього припадає 9% всіх активацій пристроїв на iOS на Різдво. Незважаючи на зростання продажів фаблетів, 4,7-дюймові iPhone 6s і iPhone 6 займають досить велику частку в 65% від загального числа активацій пристроїв на iOS. За ними йдуть повнорозмірні планшети, включаючи iPad Pro, з часткою в 14%. На планшет Apple iPad Pro на це Різдво припало менше 1% активацій.

Похожие статьи:

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Продукты питанияРічниця пекарні SugarLady Cupcake Bakery

Новости УкраиныПорошенко привітав українців із Різдвом.Відео

Новости в миреВ Сомалі заборонили святкувати Різдво

ОбществоРіздво з пророком

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети